MENU

Forum - enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

  | 1 | 2 |   następne »

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

Wróciłam dzisiaj z Krakowa z moim Mikołajkowym prezentem w postaci nowej epi=nowego oka. Idealnie nie jest, pewnie nigdy nie będzie ale myślę że jest w sumie ok.  Jest mała asymetria między oczami, to z epi jest mniejsze i głębiej osadzone, uważam że ma trochę za ciemną tęczówkę. Ruchomość taka sobie. Moim zdaniem widać że z tym okiem coś jest nie tak.
Atmosfera w Krakowie była sympatyczna, nei mam się do czego przyczepić (może pan doktor poczytał komenatrze na naszym forum i wziął sobie do serca hihi), pan doktor cierpliwie odpowiadał na moje pytania, pytał czy nic nie uwiera i jak mi się nosiło modelującą epi. Proteyka nie za bardzo zrozumiałam (mówił po niemiecku a doktor nie tłumaczył mi tego ;/) ale po minie wywnioskowałam, że chyba nie był do końca zadowolony, mówił, że coś jest za małe, ale nie wiem co. Zdziwiłam się że wykonanie epi zajęło tylko godzinę a nie tak jak wcześniej mi zapowiadano dwie.
Mam nadzieję, że implant nie osadzi się już bardziej i ta epi nie zrobi zrobi się w krótkim czasie za mała.

Poniżej wstawiam zdjęcia jak to wygląda teraz a jak było wcześniej, przed operacją. No różnica jest kolosalna, bałam się w sumie że końcowy efekt będzie gorszy.  Zresztą dr Haszcz od samego początku mi zapowiadał, że nie będzie idealnie więc chyba nie mam na co narzekać.

http://imageshack.us/photo/my-images/534/712ud.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/269/zakgb.jpg/

Jak mi ktoś bardziej rozgarnięty ode mnie pomoże wstawić fotki to będę wdzięczna śmiech Kurcze nie podoba i się kolor tej tęczówki, już chyba modelująca była lepiej dobrana kolorem Niezdecydowanie

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

hej Vivian

Kiedy piszesz post, masz u gory na pasku takie drzewko, obrazek. Wciskasz to i tam ladujesz zdjecie z Twojego dysku.

O, tak jak ja:

Dla mnie epi wyglada dobrze, polecam Ci umalowanie wiekszego oka tak, by wygladalo na mniejsze ( grubsza czarna okreska na gornej i dolnej powiece)  a to drugie umaluj tak, by nieazuwazalnie optycznie je powiekszyc ( ja daje troche jasnego cienia do wewnetrznego kacika i tylko lekka kreske czarna na zewnetrznej stronie dolnej powieki.  Na poczatku jest bardzo trudno umalowac oko z epi, ale kwestia wprawy.

Koloru tu za bardzo nie widac, moim zdaniem jest ok. 

Nie chce Ci martwic, ale moja nowa epi znow jest lekko za krotka - wewnetrzny kacik oka widac mocniej, niz jeszcze 10 dni temu. Ja sie ciesze, bo to oznacza, ze za jakis czas mozemy powiekszyc epi wzdluz. Moze u Ciebie bedzie inaczej.

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

No właśnie nie wiem czemu z imageshack nie da się wstawić zdjęcia, zawsze tak robiłam.A tego drzewka wcześniej nie zauważałam

Tez myślałam, żeby pobawić się makijażem, wiem, że można wiele skorygować, ale na razie jestem w tym zielona bo nigdy nie malowałam oczu. Bo głupio tak malować jedno oko.Bardzo dziękuję Ci za konkretne fachowe rady Uśmiech. Ale jak umalować widzące oko-chyba trzeba je zamknąć więc jak je pomalować, jak drugim się nie widzi? zachodzę w głowę?Pokazuję język

Ja robie tak, biore lusterko, i oko tylko przymykam, lusterko trzymam nizej i ciagle widze co maluje, glowe mam odchylona do tylu - kwestia wprawy.

Jak mi profesjonalna makijazystka zrobila makijaz, to wszyscy znajomi mowili : ale wypoczeta wygladasz, taka inna. I to kilkanascie osob - wiec jednak cos w tym jest.

 

 

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

Vivian oko jest lekko mniejsze ale uwierz jesli ktos  kto nie bedzie wiedzial nawet na to uwagi nie zwroci,fajny makijarz i bedzie elegancko zobaczysz,mnie sie podoba naprawde!!!!Za jakis czas sama siebie zaakcpetujez i nie bedziesz zwracac na to uwagi.To jest tylko minimalna roznica.Kolorystycznie wedlug mnie jest ekstra ;-)

My zauwazamy bo wiemy i zwracamy bardziej uwage na kazda roznice,zamiast szukac zalet to szukamy wad

Trzymaj sie sloneczko i nie zamartwiaj sie,naprawde wygladasz fajnie,nastepne zdjecie poprosimy z makijarzem :-) buziaczki

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

Dzięki dziewczyny :) Ja jestem w sumie zadowolona ale jestem nieobiektywna więc bałam się, że trochę na wyrost tzn. mnie się wydaje że jest dobrze ale w rzeczywistości mocno widać, że z okiem coś jest nie tak. Oko od urodzenia było mniejsze więc wiadomo że cudów nie będzie, epi i tak jest na tyle duża, że powieka nie do końca mi się domyka i mocno podsycha (muszę naciągać ją czasami ręcznie śmiech)
Dziewczyny a powiedzcie mi-czy wasze ostateczne epi z czasem też się zapadły (jak modelująca) czy oczodół jest już na tyle uformowany a implant po 4 mies. siedzi na właściwym miejscu tak, że epi tez powinna zostać tam gdzie jest aktualnie?

 Mam w planie udać się do profesjonalnej makijażystki, żeby mi podpowiedziała jakie cienie, co i jak żeby było dobrze i pasowało do mnie. A co tam, jak szaleć to szaleć. A poniżej wstawię jeszcze fotkę jak to wygląda w kontekście całej twarzy:

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

Tak w ogóle to planuję sobie zrobić i tak drugą epi bo ta swoja nową przy pierwszej próbie włożenia niemal potłukłamZaĹźenowanie Ale z tym poczekam kolejne 2-3 mies. i dla porównania skorzystam z usług pracowni w Katowicach.

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

 Jak dla mnie to wygląda ładnie UĹ�miech    

Teraz w Katowicach zapisy są na luty. Zapisano już ok. 70 osób. A jeżeli chodzi o koszt to mówią, ze najprawdopodobniej będzie większy niż w tym roku, ale nie przekroczy 1400.

enukleacja z wszczepieniem implantu-moja historia

Kochani, chciałam się pochwalić, że po pół roku od zabiegu udałam się na kontrolę do dr Haszcza, ktoy stwierdził, że wszystko jest w porządku :) Krwawienia, od których pisałam w innym wątku najprawdopodobniej rzeczywiście były spowodowane suchościa i obcieraniem bo pan dr nie dopatrzył się niczego niepokojącego. Był generalnei zadowolony z efektu, zasugerował jedynie że może epi powinna miec inny kształłt bo problemem jest u mnie duża ilośc wydzieliny i warto aby ona (wydzielina) nie miała miejsca na wypływanie. Na kwiecień umówiona jestem na wykonanie epi w Katowiach więc wszystko w rękach protetyka :)
  | 1 | 2 |   następne »