MENU

Forum - gdzie wykonac operację

  | 1 | 2 |   następne »

gdzie wykonac operację

Re: gdzie wykonac operację


asiula1983-24:
roniu Macku dziekuje za odpowiiedz w czwartek juz jade w piatek mam operacje troche sie boje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdowienia

 

 Asiulka, ja po wielu latach od enukleacji miałam bardzo dobrą ruchomość, więc to faktycznie zależy od kondycji mięśni. Jeśli Twoje własne oczko się rusza, to nie powinno być źle. Ja już nie mam implantu, tylko samą protezę, a nawet ona mi się rusza :)

gdzie wykonac operację

to moje oko ktore mam do enukleacji rusza sie identycznie jak to zdrowe wiec mnie bardzo pocieszyliscie mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie brdzo dobry pozdr

gdzie wykonac operację

Witajcie:) Już jestem w domu, operacja się udała i mam nadzieję że teraz już będzie ok. dziękuję wszystkim za trzymanie kciukówPerskie oko operację miałam w piątek bo w czartek było za dużo chorych i przenieśli moją operację.

Co do samej operacji to jak już pisałam bardzo się bałam ale byłam w dobrych rękach - anestezjolodzy się spisali chociaż nie mieli łatwego zadania bo mam problemy z sercem i w czasie operacji musieli mi trochę pomagać.

Do domu wróciłam w poniedziałek, co do zmiany opatrunku to radzę sobie sama, ból z każdym dniem jest coraz mniejszy. kontrolną wizytę mam 23 grudnia tuż przed świętami mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Asiu Tobię życzę aby wszystko sie udało, nie denerwuj się dostaniesz tabletki uspokajającePerskie oko Będzie dobrze. Pozdrawiam

gdzie wykonac operację

No to najszczersze gratulację.

gdzie wykonac operację

Przyłączam się do Pawła i cieszy nas ,że czujesz się lepiej i życzę zdrówka.Będzie dobrze:)))

gdzie wykonac operację

ania 26 pocieszylas mnie bardzo:)jutro juz jade jak wroce  to sie odezwe pozdrawiam i wracaj szybko do zdrowia aniu 26

gdzie wykonac operację

Gratukuje udanego zabiegu! iI bardzo to jest fajne ze mozecie sie za posrednictwem forum tak pocieszac i wszystkiego dowiadywac.  Dawno temu jazda na klinike do Lodzi byla jednym wielkim stresem bez pojecia co i jak ;dzis dzieki wspanialym ludziom mamy kopalnie informacji i darmowa psychoterapie.  DZIĘ-KU-JE-MY!!

Re:


:

 

 Asiulka, życzę by się wszystko powiodło. Musi się udać i będzie dobrze. Trzymam kciuki.

gdzie wykonac operację

juz jestem:) operacja sie uadala szczerze wybudzenie po narkozie bylo straszne wymiotowalam prawie 2 dni bol ogromny no z czasem staje sie coraz mniejszy ale tak naprawde to sie dopiero przekonalam po operacji jak strasznie to boli mam nadzieje ze sie szybko wygoi bo zmienianie opatrunkow tez nie nalezy do przyjemnych mysle ze efekt koncowy to wszystko wynagrodzi pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat:)

gdzie wykonac operację

aniu26 jak ty sie czujesz?nic nie piszesz na forum jestem ciekawa czy wszystko u ciebie w pozadku?ja juz dzis sie czuje swietnie pozdrawiam

gdzie wykonac operację

aha zapomnialam dodac jak z ruchomoscia twojego implantu aniu26?u mnie ruchomosc swietna rusza sie identycznie jak zdrowa galka oby sie tak epi doskonale poruszala jak implant

gdzie wykonac operację

Jak jest teraz z dostępnością implantów w lublinie?

A tak ogólnie u kogo najlepiej się obecnie  skontaktować, i poprosiłbym o numer 

gdzie wykonac operację

najlepiej z dr Haszczem to jego nr 501-713-031

gdzie wykonac operację

Cześć Asiu:) u mnie wszystko ok. nie pisałam bo nie miałam dostepu do internetu. Co do implantu i jego ruchomości to jestem bardzo zadowolona u mnie tez się rusza jak zdrowe oko. Mam tylko wątpliwości co do jego rozmiaru, bo teraz ten implant nie jest takiej wielkości jak zdrowe oko, jest jakby zapadnięty ale nie dużo, nie wiem może tak ma być. Jadę do Lublina 21 stycznia na kolejną wizyte to dopytam jak to wszystko ma wyglądać.

Po epi modelującą jadę do Krakowa 25 stycznia. Pozdrawiam:)

Re:

Hej Aniu, cieszę się , że u Ciebie ok. Tak raczej implant powinien siedzieć, my mielismy je bardzo na wierzchu i potem był kłopot z dobraniem epi. Nie martw się, doktor Haszcz wie co robi :)


:

 

 

21 stycznia, trzeba wybrać się na wycieczkę do Lublina.

gdzie wykonac operację

Pawel powodzenia w Lublinie:)Darrassss82 a co u ciebie slychac masz juz wyznaczony termin operacji??????????????

gdzie wykonac operację

Darku, nie pamiętam, czy to było 6 tygodni, ale faktycznie dość długo używałam maści i kropli. To ma zapobiec zakażeniom.

Cieszę się, że wszystko u Ciebie przebiegło dobrze, wspaniała wiadomość. 

gdzie wykonac operację

Bylam dzis na kontroli u dr Haszcza u mnie minol miesiac i 4 dni od zabiegu i mi dr Haszcz powiedzial ze juz masci uzywac nie musze, Darku ty chyba jakis strasznie krutki okres czau czekalaes na zabieg nie??a przemywanie codziennie sola fizjologiczna czeka nas juz do konca zycia. Sam radzisz sobie z opatrunkami czy ktos ci pomaga?ja sama nie dalabym rady tuz po operacji ale teraz juz radze sobie sama swietnie pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Cześć,

na sam zabieg czekałem od sierpnia ubiegłego roku - pierwszy termin operacji był wyznaczony na 17 listopada ubiegłego roku, ale wtedy nie mieli implantów. Kolejny, jak się okazało, ostateczny termin zabiegu wyznaczono na 6 stycznia. Z opatrunkami sam sobie świetnie radzę. Zresztą tak było od samego początku. Dziękuje wszystkim za wsparcie - W SZCZEGÓLNOŚCI KORNELII - to właśnie Ona na tym forum poleciła mi kilka dobrych miesięcy temu wizytę u dr Haszcza w Lublinie i jak się okazało to był trafiony pomysł. W ogóle to forum to świetna sprawa.

Pozdrawiam :)

gdzie wykonac operację

Zapomniałem zapytać,

jaki czas musi upłynąc od daty zabiegu implantacji do czasu wykonania epiprotezy modelującej? Ja spotkałem się z różnymi terminami: niektórzy podają, że  zaprotezowanie musi nastąpić już w drugim, trzecim tygodniu od operacji a inni, że dopiero w szóstym, kiedy dobrze wygoi sie oczodół.

Za udzielone informacje serdecznie dziękuję :)

gdzie wykonac operację

Witam wszystkich.

Jestem nowy na tym forum. Chcę wszczepic sobie implant oczny, tylko taki który będzie ruchomy tak jak moje zdrowe oko. Czy mozecie doradzić gdzie można taki zabieg wykonać i czy jest to refundowane przez NFZ???

Pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Darku, nie zrobiłam niczego szczególnego. Dzięki forum Wy już nie musicie uczyć się na błędach, jak ja i kilku pierwszych użytkowników tego forum.

 

 

gdzie wykonac operację

ja pierwsza epiproteze modelujaca mialam zalozona w Krakowie 3 tygodnie po operacji ale pytalam w szpitalu czy to nie za wczesnie powiedzieli mi ze musi mina 2 tygodnie potem juz mozna nosic epi.

gdzie wykonac operację

Jaro implant nie bedzie poruszal sie identycznie jak zdrowe oko ja mam wszczepiony bioceramiczny juz mam pierwsza epi modelujaca ruchomosc jest dobra ale w strone skroni ta ruchomosc jest juz gorsza bylam operowana w Lublin8ie na Chmielnej pozdrawiam

gdzie wykonac operację

operacja jest w 100 procentach refundowana

gdzie wykonac operację

Ja musiałem przełożyć swoją wizytę, zima, kryzys wiec brak kasy na wyjazd.

A czy ktoś z was stosuje epiproteze na własne oko? bo jakoś przeglądają nie znalazłem kogoś kto by się tym faktem chwalił. 

Re:

Darku, w moim przypadku po 0k.15 dniach miałem założoną epi modelującą, wcześniej trzeba uzgodnić wizytę ( przynajmniej tak jest w Vizinie).

Obserwuj  mięśnie okoruchowe (może jeszcze ktoś  drugi). U mnie nastąpił tzw.prześwit implantu, trzeba było zakładać dodatkowe szwy.

 

 

gdzie wykonac operację

Pawel wydaje mi sie ze na tym forum jest sporo osob ktore maja epi na wlasnym oku ja tez kiedys mialam ale nie moglam nosic bo mi oko strasznie lzawilo mialam taki uczucie jak bym miala caly czas cos w oku nie dalo rady jej nosic ale moze u ciebie bylo by inaczej.Pewnie  warto sprobowac bo moze akurat ty bys mogl.kwestia przyzwyczajenie u mnie lipa nie dalo ray wiec sie zdecydowalam na usuniecie i wszczepienie implantu pozrdo
  | 1 | 2 |   następne »