MENU

Forum - Klinika 2000 zez pilne;)

Klinika 2000 zez pilne;)

Klinika 2000 zez pilne;)

Hej, w grudniu mam planowany zabieg zeza, miałam już kilka w dzieciństwie, lecz nie został on wyleczony do końca. Zabieg mam planowany w klinice2000. Jak każdy najmniej obawiam się braku efektu, ale drżę na myśl, że będzie jeszcze gorzej....takie obawy każdego z tym problemem. Jakie są Wasze doświadczenia? Czy Wasz zez po operacji wrócił albo się pogorszył? Czy efekty po operacji były widoczne od razu czy dopiero po jakimś czasie?

Pozdrawiam,Paulina

Klinika 2000 zez pilne;)

hej :)

Jalk udał się zabieg ?

Napisz proszę na prv.

 

basienka636@onet.pl 

Klinika 2000 zez pilne;)

Klinika 2000 zez pilne;)

Witam Wszystkich!

Ponawiam temat Kliniki 2000. Ciekawa jestem jakie są Wasze opinie i efekty zabiegów w Klinice 2000?

Pozdarwiam 

 

Klinika 2000 zez pilne;)

Ja mialam operacje w maju 2017 roku w klinice 2000. Zez rozbierzny naprzemienny. Po operacji byla znaczna poprawa, ale niestety taki efekt trwal 2 lata. W październiku 2 operacja juz sie nie moge doczekać. Dr Jochan na konsultacji powiedziala ze teraz na napewno będzie super i efekt sie utrzyma do 60 tki.

 A po za tym wszystko zależy od kata zeza. Ja od razu wiedzialam ze na jedej operacji sie nie skończy. 

Klinika 2000 zez pilne;)

Mój syn też miał tam operacje zeza. Było to już ponad 4 lata temu, oczko niebo a ziemia z tym co było od urodzenia. Od około 5 miesiąca zez był bardzo widoczny. Operacje miał w wieku ok 4 lat. Ogromna poprawa. Oczywiście teraz po 4 latach, troszkę wróciło, ale nadal jest w porządku. Nie jest aż tak widoczny, ale nadal jest.

Jedynie co mogę dodac to moje odczucia na temat kliniki. 

Dopóki chodziliśmy prywatnie wszystko było super, tyle infomacji, rad. Kiedy zrobiliśmy operację na nfz, później już niewiele można było się dowiedzieć od pani doktor. 

Klinika 2000 zez pilne;)

napisz jak efekty i czy wszytsko przebiegło jak powinno

Strugarki dwustronne