MENU

Forum - Wyleczenie zeza, brak zadowolenia z wyglądu oczu

Wyleczenie zeza, brak zadowolenia z wyglądu oczu

Wyleczenie zeza, brak zadowolenia z wyglądu oczu

Witam! 

Jestem po dwóch operacjach zeza, po drugiej miało być wyrównanie oka lekko uciekającego ku dołowi. Po operacji okazało się, ze moje oko jest większe i jest złudzenie lekkiego zeza ku gorze 😪 jestem załamana, poszłam na psychoterapię . Lekarze mówią, ze nie da się tego skorygować bo nie mam już zeza a tak wyglada moje oko. Czy ktoś miał podobnie albo macie jakieś rady? Pozdrawiam

Wyleczenie zeza, brak zadowolenia z wyglądu oczu

Operacja Zeza

Też jestem po 2 operacji zeza naprzemiennego, prawe oko rozbiezny. Operowała mnie dr. Jochan. Zabieg mialam 4 pazdziernika jest 9 a ja już swiruje że operacja sie nie udała. Mam wrażenie jakby to lewe oko prowadzace zezowalo rozbieznie. Może mam takie wrażenie ponieważ jeszcze mam krwiaki na oczach. Mam nadzieję ze jakoś te oczy sie ustawia na prosto(tak jaj zapewniała mnie pani doktor po operaacji, ze juz ze mną skończyła).A ja juz satanawiam sie skad wziąść pieniążki na 3 operacje bo czuje ze tak to sie skończy. 

Re: Wyleczenie zeza, brak zadowolenia z wyglądu oczu


domidomi27:
Operacja Zeza

Też jestem po 2 operacji zeza naprzemiennego, prawe oko rozbiezny. Operowała mnie dr. Jochan. Zabieg mialam 4 pazdziernika jest 9 a ja już swiruje że operacja sie nie udała. Mam wrażenie jakby to lewe oko prowadzace zezowalo rozbieznie. Może mam takie wrażenie ponieważ jeszcze mam krwiaki na oczach. Mam nadzieję ze jakoś te oczy sie ustawia na prosto(tak jaj zapewniała mnie pani doktor po operaacji, ze juz ze mną skończyła).A ja juz satanawiam sie skad wziąść pieniążki na 3 operacje bo czuje ze tak to sie skończy. 

 

 Hej Dominiko, milo ze Ciebie tu znalazłam. Lezalysmy razem na sali 4 października, miałam 1 zabieg A Ty byłaś już po 2. Byłam bardzo ciekawa jak to u Ciebie wyszli, ale zanim narkoza przestała działać Ciebie już nie było. Odezwij się do mnie chciałam pogadać jestem też już po 2 operacji i chciałam zapytać o kilka rzeczy. milena.mielecka@gmail.com