MENU

Forum - Operacja zeza

Operacja zeza

Operacja zeza

Witam wszystkich, czy ktoś z Was orientuje się czy dr Jochan w Zabrzu wciąż przyjmuje pacjentów i wykonuje operacje? Pozdrawiam.

Re: Operacja zeza


Lucian_90:
Witam wszystkich, czy ktoś z Was orientuje się czy dr Jochan w Zabrzu wciąż przyjmuje pacjentów i wykonuje operacje? Pozdrawiam.

 

 

 Witam. Tak przyjmuje!!

tylko ona!!! 

Polecam z całego serca!!!!

https://www.jochan.pl/

Pozdrawiam serdecznie 

 

Operacja zeza

Kolega pytał o konsultacje i zabiegi. Czy te drugie nadal wykonuje osobiście?

Operacja zeza

Do Warszawy do kliniki Libermedic jedź, szczególnie skonsultuj się z prof Grabską-Liberek.

Operacja zeza

Gdk

Operacja zeza

Witam

Mam 27 lat i zeza rozbieżnego  naprzemienneego... miałem operacje lata temu, ale mimo wszystko to wróciło. A dziś po prostu męczy mi to psychikę , że nie mogę rozmawiać z kimś oczy w oczy , to bardzo krępujące poznając nowe osoby , czy nawet będąc w pracy . Ciężko mi to zaakceptować , postanowiłem zadzwonić do Pani doktor Jochan i umówić się na wizytę, czy mógłby ktoś się wypowiedzieć vna temat samego zabiegu efektu , może ktoś ma podobny przypadek do mojego i chciałby podzielić się opinią jak było , jak jest teraz ... bo szczerze mówiąc, męczy mnie to już, a chciałbym chociaż prosto patrzeć na świat, chociażby miałby to być efekt tylko wizualny.