MENU

Forum - prosze o pomoc

prosze o pomoc

prosze o pomoc

witam .jestem mamą 4letniego chłopca cierpiącego ma mózgowe porażenie dziecięce,małogłowie i rozwojową wadę gałek ocznych.synek ma odklejenie i zrolowanie siatkówki lewego oczka zdaniem lekarzy z kliniki we wrocławiu nie widzi całkowicie na te oczko a zaś lekarze z czd mówia ze widzi ale światło.pierwszy problem polega na tym ze synek ma zaburzenia równowagi i samodzielnie nie chodzi neurolog twierdzi ze to moze ma zwiazek z tym chorym oczkiem zas okulisci ze to neurologiczne i sama nie wiem co o tym myslec,a druga sprawa to moze ktos ma namiary na naprawde dobra klinike lecz chyba nie w polsce bo odwiedzilismy wszystkie chyba mozliwe i  kazdy nas odsylal.tlumaczac jak ja to zrozumialam ze polska medycyna nie jest na tyle rozwinieta aby zooperowac taki przypadek.jestem w stanie sprzedac mieszkanie aby moj synek dobrze widzial prosze o jakakolwiek pomoc najlepiej na meila.bardzo dziekuje

prosze o pomoc

Witaj zatroskana mamo!  Mieszkania nie sprzedajcie bo gdzie pojdziecie mieszkac .   Jesli wielu niezaleznych lekarzy powiedzialo ze syn ma zrolowana siatkowke i nic sie nie da zrobic to widocznie tak jest moja tez sie ponoc cala zwinela tez w lewym oku ale mam drugie i radze sobie dobrze   W Polsce ponoc specem od siatkowki jest Prof Jerzy Nawrocki z Lodzi  ,  gdzies na forum jest chyba adres do kliniki w ESSEN.  Chyba zaden z forumowiczow ujawnionych nie jest lekarzem wiec nic nowego sie nie dowiecie.   Pani mamo droga emocje podpowiadaja nam kobietom straszne mysli czasami, ale ja zycze wam sily i zdrowia dla Dzieciaczka!  

prosze o pomoc

Popłakałem się czytając ten post ,bo uświadomiłem sobie co przeżywała moja mama kiedy ja byłem chory,mając zaledwie 4latka.Trzymam za Was kciuki,sercem jestem z Wami.

prosze o pomoc

 Witam,

 znam osobę, która mogłaby Wam pomóc. To prof. Clemens z Greifswaldu w Niemczech.Tam przyjeżdża wielu Polaków z dziećmi po przejściach w Polsce. Profesor jest uczciwym i rzetelnym lekarzem. Wiem też, że niektóre dzieci miałyby więsze szanse gdyby trafiły do niego wcześniej. Pracuje tam dr Anna Michalak, która uczestniczy w konsultacjach i pomaga w załatwieniu wszelkich formalności. Konsultacja kosztuje od 20 do 50 EURO więc nie są to jakieś duże pieniądze.

Oto namiary:

Klinik und Poliklinik für Augenheilkunde
Ferdinand-Sauerbruch-Straße
17475 Greifswald

Tel. 00493834865904

Spróbuj zadzwonić, poprosić dr Michalak do telefonu i z nią ustal termin konsultacji do prof. Clemensa. Jak jest na dyżurze to bezpośredni numer do niej to 0049 38 34 86 22 677    Życzę powodzenia.

Re: prosze o pomoc

dziekuje wam wszystkim ,dziekuje zadzwonie napewno boże wiem że jakaś iskierka nadzieji jest wierze w to że mój synek bedzie widział i bedzie chodził.dziekuje

 

prosze o pomoc

Witam Cię Zatroskana Mamo,z tego co wiem to w Poznaniu na ul.Długiej jest bardzo dobry szpital kliniczny.Bardzo polecam!Trzymam kciuki napewno będzie dobrze!

prosze o pomoc

Witam

My z naszym synkiem przeszliśmy 5 operacji w Greisfaldzie, służe pomocą gdyby ktoś miał jakieś pytania co do kliniki i lekarzy, trochę tam nocek spędziliśmy.

Re: prosze o pomoc

witam ja właśnie dziś dzwoniłam do kliniki słownik do niemieckiego aż mi sie palił w rękach ale po nie udanej rozmowie zadzwoniłam jeszcze raz i udało mi sie porozmawiać z dr.Anną Michalak na dzień dzisiejszy doszliśmy do wniosku żebym wysłała dokumentacje synka bo po rozmowie i przedstawieniu choroby niestety nie dostalismy duzej nadzieji ale wierze ze bedzie dobrze za dwa tygodnie mamy zadzwonic Pani Michalak wtedy nam powie czy miejwiecej na podstawie dokumentacji bedzie jakas szansa jesli tak to umawiamy sie na wizyte a mysle ze bedzie dobrze chodz bardo sie boje po tym co moje dziecko przeszło w CZD to do tej pory ma uraz do wszystkich lekarzy tam to jest taśmociąg nie urazajac nikogo.A co do jakich kolwiek pytań w sprawie kliniki Magdaleno to napewno sie odezwe jak tylko załatwimy pierwsza wizyte a tobie izi66 w szczegolnosci dziekuje za polecenie tej kliniki.Dziekuje wam wszystkimśmiech

 

Re: prosze o pomoc

Dziękuje i tobie Bronku za miłe słowe wierze w to że Nadzieja umiera ostatnia i Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem
Nie trać nigdy światła nadziei...........

 

prosze o pomoc

Witam pilnie próbuję znaleźć kontakt do prof. Clemensa lub Anny Michalak - możecie Państwo pomoc? Operował córkę ale już w Greifswaldzie nie pracują a tylko oni mogą pomóc .

Joanna