MENU

Forum - Praca.

Praca.

Praca.

Witam. Ma ktoś może pojęcie o tym co może robić jednooczna osoba po mat-fiz w LO ? Chciałem studiować bezpieczeństwo narodowe i pracować choćby za biurkiem, ale żebym mógł nosić mundur i móc powiedzieć, że jestem Oficerem RP ale to niemożliwe... (gdzie tu realne przeciwwskazania?).

Ma może ktoś zaproponować jakieś zawody, które mogę wykonywać? Chce być kimś, a nie jakimś robotem korporacji. Chce pomagać a nie być jakimś biznesmenkiem. A jeśli nawet znacie jakieś zawody po których nie mogę się nazwać Żołnierzem, ale mają coś wspólnego z wojskiem to też milewidziane propozycje. Proszę o pomoc bo strasznie się tym martwię i ostatnio zaniedbuje szkołę bo zamiast się uczyć to czytam w internecie jak to jest z pracą u takich jak ja a potem siedzę smutny bo nie mogę robić nic z rzeczy do których się urodziłem.

 

Praca.

Zostań prawnikiem. Jet wielce prawdopodobne, że drogi opatrzności poprowadzą cię do założenia munduru. Tym bardziej, że jest sporo filmów, gdzie prawnicy wojskowi noszą mundur.Przepisy ciągle się zmieniają i nikt nie wie, co będzie za 5 czy 10 lat.

W tym zawodzie będziesz miał świetną okazję do pomagania ludziom - choćby na tym forum jest mnóstwo osób, które potrzebują wsparcia prawnego.

Jeśli czujesz potrzebę pomagania - to zamiast deklarowania chęci pomocy - podejmij realne działania w tym kierunku.

Pozdrawiam 

Praca.

Pielegniarz, zawody medyczne? 

Praca.

Jeżeli chodzi o zawody medyczne to nie można być stomatologiem, jeżeli chodzi o kierunek lekarski to owszem można, ale tylko specjalistą niezabiegowym, czyli większość specjalizacji odpada.

Praca.

Idealnie jest łączyć pracę i chęć pomocy innym. Ale po prostu nie zawsze jest to możliwe. Tym niemniej, poza pracą można zaangażować się w pomaganie innym w ramach wolontariatu. Jest masa organizacji, które potrzebują osób takich jak ty, które czują w sobie potrzebę niesienia pomocy potrzebującym. Polecam, daje to wile satysfakcji.

Praca.

witam,

mam pytanie czy ktoś z was może starał się kiedyś i wie jakie są wpisywane warunki szczkodliwe czy uciążliwe do pracy w markecie budowlanym typu obi,castorama?Chodzi mi o te nieszczęsne powyżej a może poniżej 3 m?a może coś jeszcze jest co dyskwalifikowałoby osobę niedowidząca na 1 oko? 

Re: Praca.


Kornelia:
 zawody medyczne 

 

 Ale ratownik medyczny raczej odpada?