MENU

Forum - Auto dla jednoocznych

Auto dla jednoocznych

Auto dla jednoocznych

Hej,
czy są jakieś auta, które są lepiej przystosowane dla jednoocznych?
Może nie celowo, ale przypadkiem, któreś oferuje lepszą widoczność dla osób jednoocznych, widzących na prawe oko.
Szukam jakiegoś auta do 10 000 PLN, a na autach znam się tyle, że wiem, które się mi wizualnie podoba, a które nie :P

Re: Auto dla jednoocznych

najlepiej niewielkie auto np 3 drzwiowe, są różne bo i golf, polo, audi a3, toyota yaris, skoda fabia. Ja sam mam fieste mk6 i uważam że jest świetne pod względem prowadzenia i widoczności, dałem 11 tys., 5 drzwiowe.

Auto dla jednoocznych

a jakie to ma znaczenie? w kazdym aucie będziesz jeździć tak samo.
Ja jeździłem już wieloma osobowymi, od malych po duze, ora dostawczymi do 3,5t.

Od paru lat jeżdżę vectrą c kombi.
A jednooczność mam od ok 22 lat 

Auto dla jednoocznych

Serio?? Jejku jak czytam komentarze to często się śmieje .

 Jedno widzące oko to nie koniec świata !! Jeżdżę audi q7 i nie mam problemu, wyprzedzam, cofam , parkuje. Pracuje, mam męża i dziecko .Mało kto wie ze nie widzę na jedno oko . Nie biorę żadnej renty, nigdzie tego nie zgłaszałam . Żyje normalnie .  

Re: Auto dla jednoocznych


Karolkp:

Serio?? Jejku jak czytam komentarze to często się śmieje .

 Jedno widzące oko to nie koniec świata !! Jeżdżę audi q7 i nie mam problemu, wyprzedzam, cofam , parkuje. Pracuje, mam męża i dziecko .Mało kto wie ze nie widzę na jedno oko . Nie biorę żadnej renty, nigdzie tego nie zgłaszałam . Żyje normalnie .  

 

 u mnie auta jeszcze wieksze :)) nie litowac sie !!!! zyjcie ludzie !!!! zycie jeszcze WAs moze lepiej sponiewierac. To dopiero poczatek :) 

 

Auto dla jednoocznych

DrTracki

Może sponiewierać lepiej?Ciekawe jak ?

Dla mnie życie skończyło się w 2019 roku po urazie oka prawego

Miałem wtedy 22 lata.Od tej pory żyje bo żyje ale wolałbym się rozpłynąć raz na zawsze 

Auto dla jednoocznych

Osoba jednooczna moze nawet jezdzic tirem od jakiegoś czasu 

Re: Auto dla jednoocznych


Dzias:

DrTracki

Może sponiewierać lepiej?Ciekawe jak ?

Dla mnie życie skończyło się w 2019 roku po urazie oka prawego

Miałem wtedy 22 lata.Od tej pory żyje bo żyje ale wolałbym się rozpłynąć raz na zawsze 

 

Przestań bzdury opowiadać. Prawdziwe tragedie dzieją się dookoła. Ludzie próbują zebrać niewyobrażalnie wielkie pieniądze na ratowanie życia swoich dzieci. Wiele jest takich, dla których nie ma już ratunku. To są tragedie rodzinne. Na jednym oku świat się nie kończy. Przywykniesz do patrzenia jednoocznego. Możesz żyć tak, jak do tej pory. pracować tam gdzie pracowałeś. Są dwie ręce, dwie nogi, to jest najważniejsze. Głowa do góry!

Re: Re: Auto dla jednoocznych


newmorning:

Dzias:

DrTracki

Może sponiewierać lepiej?Ciekawe jak ?

Dla mnie życie skończyło się w 2019 roku po urazie oka prawego

Miałem wtedy 22 lata.Od tej pory żyje bo żyje ale wolałbym się rozpłynąć raz na zawsze 

 

Przestań bzdury opowiadać. Prawdziwe tragedie dzieją się dookoła. Ludzie próbują zebrać niewyobrażalnie wielkie pieniądze na ratowanie życia swoich dzieci. Wiele jest takich, dla których nie ma już ratunku. To są tragedie rodzinne. Na jednym oku świat się nie kończy. Przywykniesz do patrzenia jednoocznego. Możesz żyć tak, jak do tej pory. pracować tam gdzie pracowałeś. Są dwie ręce, dwie nogi, to jest najważniejsze. Głowa do góry!

  

Kolego co do pracy to nie wiem czy mogę pracować tam gdzie pracowałem.

Pracowałem zawodowo jako traktorzysta .W piątek się okaże czy będę mógł kontynuować pracę.

 

Auto dla jednoocznych

Odkopię temat, osobiście przejeździłem kilkadziesiąt aut; małe, mikro, busy, sedany, kombi i ostatecznie pół roku temu kupiłem pierwszego SUVa, widoczność bajeczna a i światła w nocy robią robotę, dodatkowo największy atut to to, że nie jest się oślepianym przez inne auta.

Auto dla jednoocznych

Co do samochodow, to bardzo polecam wam strone https://vehis.pl/moto/artykul/skrzyzowanie-rownorzedne-czy-wiesz-na-pewno-kto-ma-pierwszenstwo  na której znajdziecie wiele porad. Nie tylko odnośnie samochodów, ale również jazdy nimi i przepisami drogowymi.