MENU

Forum - Ulubiony film???

Ulubiony film???

Ulubiony film???

Ostatnio nie mam co oglądać w wolnej chwili:((

Może macie jakieś ciekawe filmy do polecenia na wieczory z piwkiem/winkiem w ręku???:)

 

Ulubiony film???

Ja mam troche ulubionych , ale to wszystko juz antyki ha ha!

" Lot nad kukulczym gniazdem"

"Siedem"

"Samotnosc w sieci"

"Piekny umysl"

"Gladiator"  i cale masa innych, ja ogladam filmy w towarzystwie  slodyczy.

Ulubiony film???

*The Eye

-Prom Night

*The Curious CAse of benjamin Button

*vacancy

-Hit and run

*defiance

Ulubiony film???

...podchodze do polki i dyktuje: wszystkie w rezyserii Lyncha (polecam "Dzikosc serca", "Blue Velvet", "Diune", "Zagubiona autostrada"), wszystkie o dr.Lecter (najlepszy chyba "Hannibal po drugiej stronie maski"), "Pojutrze", "Królestwo niebianskie", ulubione "Braveheart" i "Zostawic Las Vegas" z Cage-m, "Nocny sluchacz" z Willams-em, "Kraina wiecznego szczescia" z Hopkins-em, "Przeczucie" z Bullock, a na dzisiejszy wieczor mam "Drapieznik" z Gere-em i "Sierociniec"....no to zycze Wszystkim milego wieczoru; o moj dobry nastroj dba od godziny Jack,  jego towarzystwo jest zawsze gwarancja dobrej zabawy  hi, hi, hi

Ulubiony film???

Pyzunia, z moich fascynacji :

The Kite Runner - Chłopiec z latawcem, przepiękna opowieść o przyjaźni i Afganistanie.

Biała Masajka - Opowieść o kobiecie, która zakochała się w masajskim ( a raczej Samburu) wojowniku.

"Once" - irlandzki musical - opowieść o dwójce ludzi, którzy postanowili podczas wspólnego grania zrobić coś ze swoim życiem.

" Prawdziwa historia_- film o realizacji marzeń...

 

 

Ulubiony film???

Bardzo lubię filmy familijne i komedie a wręcz uwielbiam komedię "Wielka heca Bowfingera"-polecam,naprawdę można się pośmiaćUśmiech

Ulubiony film???

xD

- Siła Spokoju (O gimnastyku, który po wypadku, zmagał się z trudnościami, walczył z kontuzją...)

- Dishdogz ( O deskorolce)

- Grind (Deskorolka)

- Piła (wszystkie części)  (Horror)

- Rasa (Horror o wściekłych psach)

- White Palms (Gimnastyka, historia chłopca z patologicznej rodziny, który

 chciał trenowac gimnastyke, na sali trener tez ich bił i takie tak...)

- Stick It (Przyjemny film o gimnastyce Kobiet)

- Księga Strachu (Pseudo Horror)

- Przyjęty (O Studencie...imprezy itp...)

- Timber Falls (Horror)

 hehe xD

Re: Ulubiony film???


Arek:

xD

- Siła Spokoju

 

Kurcze! Zapomnialem o nim! REWELACYJNY ! Bardziej ezoterycznego filmu nie widzialem! I co ciekawe oparty na faktach....Czytales ksiazke ? Na jej podstawie napisano scenariusz. Choc (przynajmniej dla mnie) to wyjatek potwierdzajacy regule, iz ksiazka jest lepsza od filmu, warto ja miec w biblioteczce. http://www.ksiazki.pl/b/Droga-milujacego-pokoj-wojownika_11021296.htm

 

Ulubiony film???

Przypomnieliście mi parę dobrych filmów o których zapomniałam, wielkie dzięki:)) No i takie, które koniecznie muszę zobaczyć:))

Ja polecam:

- Kids

- Spun

- American History X

- Mechaniczna Pomarańcza

- Tańcząc w ciemnościach (dla fanów Bjork)

- Symetria

- Requiem for a Dream

- Trainspotting

- Hooligans

To moje ulubione:)) Bo ogólnie mogłabym wymieniać i wymieniać:)

 

Re: Ulubiony film???


Kornelia

Biała Masajka - Opowieść o kobiecie, która zakochała się w masajskim ( a raczej Samburu) wojowniku

 

 

Czy biala masajka byla szwajcarka ?

 

Ulubiony film???

Tak, Szwajcarką.

Re: Ulubiony film???


Kornelia:
Tak, Szwajcarką.

Ten szczegol zapamietalem, tytulu niestety nie; faktycznie swietny film! Dzieki.

 

Re: Ulubiony film???


Kornelia:

Pyzunia, z moich fascynacji :

The Kite Runner - Chłopiec z latawcem, przepiękna opowieść o przyjaźni i Afganistanie.

Biała Masajka - Opowieść o kobiecie, która zakochała się w masajskim ( a raczej Samburu) wojowniku.

"Once" - irlandzki musical - opowieść o dwójce ludzi, którzy postanowili podczas wspólnego grania zrobić coś ze swoim życiem.

" Prawdziwa historia_- film o realizacji marzeń...

 

..to ja sobie obejże ten ostatni :D...

ooo lubie filmy z sensem

 

 

Ulubiony film???

Polecam:

 "Ognisty podmuch"

"Cena sławy"

"Armageddon"

"Coyote ugly"

 

 

Ulubiony film???

 Witam,  Fight Club 

                12 MAŁP

                 MIASTO ZAGINIONYCH DZIECI

                 WŚCIEKŁE PSY 

                 13 TZAMETI 

 i komedie Stanisława Bareji  POLECAM he he.

Ulubiony film???

A ja Wam polecam film "Co zdarzyło się w Las Vegas" Naprawdę fajna komedia ;)

Ulubiony film???

Aaa.. I jeszcze jeden sobie przypomniałam :) "Szkoła uczuć" o dziewczynie chorej na białaczkę. Oglądałam 7 razy i 7 razy płakałam ;)

Ulubiony film???

Uwielbiam wszystkie westerny, a szczególnie te w których jest wyeksponowany przepiekny krajobraz Ameryki.

Ulubiony film???

Ja dorzucę swoje ulubione:

1. Leon zawodowiec (jak dla mnie majstersztyk w wykonaniu Luc'a Besson'a)

2. Blown away ("Eksplozja" - z Jeffem Bridges'em, Tommy Lee Jones'em, no i soundtrackiem U2 :) )

3. Ostatni Mohikanin

4. Highlander

5. Oczywiście także komedie Stanisława Bareji :)

6. No i jeszcze Takedown (aka Hackers 2) - na podstawie książki Tsutomu Shimomury, ale też po części na faktach - o najbardziej znanym współczesnym hackerze - Kevinie Mitnick'u.

Re: Re: Ulubiony film???


Wojt:

Kornelia

Biała Masajka - Opowieść o kobiecie, która zakochała się w masajskim ( a raczej Samburu) wojowniku

 

 

Czy biala masajka byla szwajcarka ?

 

Lekko odbiegne od tematu bedzie o ksiazkach:   Biala  Masajka  to ksiazka pani Corrine Hofmann na podstaie ktorej powstal film pod tym samym tytulem.  Dla zainteresowanych polecam dwie dalsze czesci losow Bialej Masajki 

1."Żegnaj Afryko"

2." Moja afrykańska milosc"     wlasnie polykam  tj. czytam.

 

Ulubiony film???

1. Solaris - z George-m Clooney-em. Niesamowity klimat.

2.  Gladiator - reklamować nie trzeba

3.  Blade runner - klasyka gatunku SF z Harrisonem Fordem

 4. Hero - na spokojny, delikatny, zamyślony wieczór

 5. K-PAX - genialna gra Jeff-a Bridges-a i Kevin-a Spacey-ego

 6. The Man from Earth - niesamowity film na refleksyjny wieczór

 7. The last temptation of Christ - dla ludzi o szerokich horyzontach umysłowych. Prawdziwe wyzwanie.

 8. Immortal beloved - życie mojego ulubionego kompozytora. Miłość, namiętność i bezsilność

9. Vatel - odpowiedź na to, dlaczego wybuchła Rewolucja Francuska. Świetna rola Gerard-a Depardieu i Umy Thurman

10. Helen of Troy - dużo lepsza niż Troja

11. Kingdom of heaven - to trzeba zobaczyć

 12. Mactep n maprapnta - serial z 2005 roku. Świetna ekranizacja słynnej powieści Michała Bułhakowa.

 Przy tych filmach nie wypada jeśc popcornu :-)

Szczerze polecam.

 

 

 

 

Re: Re: Re: Ulubiony film???


ronia 73:

Wojt:

Kornelia

Biała Masajka - Opowieść o kobiecie, która zakochała się w masajskim ( a raczej Samburu) wojowniku

 

 

Czy biala masajka byla szwajcarka ?

 

Lekko odbiegne od tematu bedzie o ksiazkach: Biala Masajka to ksiazka pani Corrine Hofmann na podstaie ktorej powstal film pod tym samym tytulem. Dla zainteresowanych polecam dwie dalsze czesci losow Bialej Masajki

1."Żegnaj Afryko"

2." Moja afrykańska milosc" wlasnie polykam tj. czytam.

 

 

 Widzę Roniu, że lubimy to samo. Mogę polecić Ci jeszcze z książek : "Afrykańską królową". O nigerii z kolei.

A co do filmów o tematyce afrykańskiej :

"Nigdzie w Afryce", "Tsotsie", "Wierny ogrodnik".

Gdyby ktoś znał jeszcze coś afrykańskiego, proszę o wieści! 

Ulubiony film???

Czy ktos kojarzy tytul filmu o niewidomym masażyscie , ktory po operacji na jakis czas odzyskal wzrok tam chyba byl jakis zwiazek milosny z kobieta - malarka. Ponoc na faktach autentycznych.  Jesli dobrze pamietam to glowna role gral Val Kilmer.  ???

Ulubiony film???

"Dotyk miłości " z Valem Kilmerem.

Ulubiony film???

Kornelia wielkie dzieki za podpowiedz poszukam gdzies tego filmu.   Obejrzalam dzis wspominany  watku film "Szkola uczuc"  piekna historia zryczalam sie okropnie.

Ulubiony film???

ja ostatnio mogę polecić:

Ogród Luizy- Luiza jest 18-letnią dziewczyną leczoną psychiatrycznie. W zakładzie umieścili ją jej rodzice, wstydzący się własnej córki.
Ona zastąpiła sobie realny świat, światem baśniowym. Okazuję się jednak, że zaczyna się nią interesować pewien gangster również przebywający w tym samym zakładzie.

Cudowne dziecko August Rush-o chłopcu który wszędzie słysząc muzykę wyruszam w podróż by odnaleźć swoich rodziców 

Księżniczka i cesarz-epicki romans rozpoczynający się małżeństwem prowadzącym do przymierza między dwoma kulturami i religiami dla politycznego zysku.

 

Szkoła uczuć też należy do moich ulubionych filmów( zawsze jak to oglądam ryczę jak bóbr...), jeżeli ktoś nie wie to powstała na podstawie książki Niocolasa Sparksa "Jesienna miłość":)

Ulubiony film???

To ja jeszcze dorzuce film z Cher w roli matki chlopaka chorego na słoniowacizne. Tytul chyba "Maska"  o ile dobrze pamiietam.   Kiedys na klinice w Lodzi widzilam na wlasne oczy mlodego goscia , ktory mial ta chorobe.     Wrzucajmy fajne tytuly!!!

Juz odpisalam tytul ksiazki pana Sparksa i zrobie zamowienie w bibliotece na te pozycje.

Re: Ulubiony film???


Kornelia:
"Dotyk miłości " z Valem Kilmerem.

 

Dzis 21.10  TVN   jest wlasnie ten film.  Goraco polecam wszystkim forumowiczom.    Ja nagrywam na kasete video abym miala na zawsze juz go!

Ulubiony film???

Labirynt Fauna

Ulubiony film???

"Czwarte piętro"- o chłopcach chorych na nowotwór, ich życiu w szpitalu, wygłupach itp.  

Ulubiony film???

oj, dużo mozna wymieniąć! Polecam:

Smak życia -świetna komedia francusko-hiszpańska, kto nie widział, niech koniecznie obejrzy!

"wszystko gra" Woody-ego Allena - bardzo dobry film, niestety juz nie komedia, trzyma w napięciu, baaardzo  polecam!!

"na krawędzi nieba" turecki reżyser, bardzo ciekawy film

"wybór Zofii" - film z Meryl Streep, niezbyt juz nowy, ale genialny

to tyle na początek :)

 

Ulubiony film???

Większość pozycji Quentina Tarantino (na przedzie Pulp Fiction, Wściekłe psy, Bękarty wojny i Od zmierzchu do świtu)

Piła (seria)

Requiem for a dream

Antychryst

Clerks Sprzedawcy

Dzień Świra

This is England

28 dni później

Transpotting 

Płytki grób

Stare horrory typu Texas Chainsaw massacre z 1974 

Symetria

Cube

Filmy psychologiczne

Football Factory 

 

Ulubiony film???

Moje ulubione filmy to :

 

Oszukać Przeznaczenie

Gladiator

Zmierzch

Rejs

Ulubiony film???

-Saga Gwiezdnych Wojen - chociaż na przestrzeni lat magia uniwersum SW pozostaje to filmy już raczej śmieszą ;)

-Przekręt - za świetną fabułę i zwroty akcji,

-Pulp Fiction - j/w

-Full Metal Jacket i Kompania Braci (polecam i książkę i serial) - nie wiem jak jest na wojnie, ale w tych filmach to do mnie dociera,

-Ronin, Gorączka, Uśpieni - wszystko co z De Niro niszczy wszechświat,

-i kilka innych o których już nie będę pisał bo pózno jest ;) 

Ulubiony film???

Lot nad kukułczym gniazdem, Grand torino, Siedem dusz, Blow.

Coś pięknego :)

 

____________________

 the best of [url=http://www.bytnar.pl/kaczki-gesi.html]mulardy[/url]

Ulubiony film???

Ja uwielbiam Gwiezdne Wojny.

____________

Szybkie i tanie [url=http://goglobal24.pl/zagraniczne-przesylki-kurierskie/] przesyłki do Niemiec[/url] 

Ulubiony film???

Zapach Kobiety

Osada

Więcej Czadu

Mad Max  cz I

Niepamięć - za fantastyczną muzykę

Ulubiony film???

Siedem dusz

 

 

profil

Ulubiony film???

Witam, ja polecam film pt. Nietykalni, Samba