MENU

Forum - Niedowidzenie oka prawego

Niedowidzenie oka prawego

Niedowidzenie oka prawego

Witam jestem Przemek 26l. i mam problem, o którym dowiedziałem się tydzień temu podczas badań kontrolnych w pracy. Okazało się, że mam niedowidzenie oka prawego. Pracowałem jako operator wózka widłowego niestety nie przeszedłem badań. Mój pracodawca próbował zdegradować mnie na stanowisko operatora, praca poniżej 3m. Jednak to nic nie dało medycyna pracy nie wyraża zgody nawet na taką pracę ☹️ i teraz mam pytanie czy może ktoś się orientuję jaka pracę w takiej sytuacji mogę podjąć? Szukałem w internecie ale niestety nie było żadnej informacji na ten temat. 

Niedowidzenie oka prawego

A co miałeś wpisane w skierowaniu na badania w rubryce warunki niebezpieczne itp?

Niedowidzenie oka prawego

Miałem na skierowniu napisane warunki niebezpieczne,bo bądź co bądź, praca na magazynie wiąże się z takimi warunkami. 

Niedowidzenie oka prawego

Chodzi mi o to czy miałeś wpisane obsługa wózka widłowego  unoszacego pow 1,6 m i praca powyzej 3m?

Jeśli nie miałeś tych 2 rzeczy wpisanych tylko np praca do 3m Tylko to mozesz sie odwolac do womp bo przy niedowudzeniu 1 oka mozesz ja wykonywac.Tu na tym forum jest w innych wątkach wiele wpisów gdzie osoby opisywał i było tak ja Ci pisałam.

Re: Niedowidzenie oka prawego


 Za to możesz być zawodowym kierowcą kat  B, C, D.