MENU

Forum - Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Dzień dobry 

Jestem miesiąc po witrektomii z olejem. Zastanawiam się jakie mogą być odczuwalne wrażenia w oku i co powinno niepokoić.  Ciągle jestem niespokojna i martwi mnie wszystko co zauważę. Wtsawslo mi się że przy poruszaniu okiem coś błyskało,pobiegłam do lekarza który stwierdził że kliniczne nic nie widzi złego,że siatkówka się trzyma. Jak leżę i spojrzeć w okno to widzę pływające kółeczka. Nie wiem co może być wynikiem oleju w oku a co jakimś niepokojący sygnałem;(

Nabawię się nerwicy...

 

Agnieszka  

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Czy nikt z Was nie miał dziwnych wrażeń w oku z olejem? Co można zauważać co jest jakby normalne? Mi czasem coś miga albo przez sekundę pojawia się rozbłysk jakby taka kratka 

Agnieszka  

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Cześć! Ja też jestem miesiąc po witrektomii z olejem. Takie objawy są normalne, bo w oku jest olej i siatkówka wraca do normy. Ale jeśli się bardzo martwisz, skonsultuj się z okulistą.

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

I jak z Twoim widzeniem? U mnie ponoć na razie się trzyma. Widzę w zasadzie dobrze. Na razie....choć raz lepiej raz gorzej- zależy od dnia, jego pory etc.

 

Agnieszka  

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

U mnie się normuje. Ostrość ok, jak miałam przy retinopatii wcześniaczej. Spadło znacznie boczne widzenie i w nocy. Za miesiąc wracam do pracy.

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Witajcie,

 Czy możecie napisaćjjaki jest powód że zastosowano olej? Szykujemy się do operacji i lekarz mówił o gazie ale w zasadzie nie wiem czemu.CCzy możecie kogoś polecić do tej operacji? Bardzo proszę o pomoc. 

Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić

Warszawa drJacek Robaszkiewicz  Łódź dr sławomir Cisiecki albo Jerzy Nawrocki  i jeszcze drr Mackiewicz ma dobre opinie

Re: Olej w oku - jakie mogą być wrażenia i co powinno niepokoić


Chwedzia :

Dzień dobry 

Jestem miesiąc po witrektomii z olejem. Zastanawiam się jakie mogą być odczuwalne wrażenia w oku i co powinno niepokoić.  Ciągle jestem niespokojna i martwi mnie wszystko co zauważę. Wtsawslo mi się że przy poruszaniu okiem coś błyskało,pobiegłam do lekarza który stwierdził że kliniczne nic nie widzi złego,że siatkówka się trzyma. Jak leżę i spojrzeć w okno to widzę pływające kółeczka. Nie wiem co może być wynikiem oleju w oku a co jakimś niepokojący sygnałe

Nabawię się nerwicy...

 witam mam to samo jest impuls z mózgu ja mam np kwadraty koloru srebrnego poruszające się z lewej strony na prawą wystarczy pomrugać i znika to denerwuje mówiłem o tym lekarzom a oni o jakiś impulsach elektrycznych

Agnieszka