MENU

Forum - Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)

Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)

Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)

Witam,

W skierowaniu na badania wstępne do pracy w czynnikach jest zaznaczone- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia. Jest to sklep, i jest to urządzenie typu krajalnica.

Jestem osobą cieszącą się dobrym wzrokiem, jednak w dzieciństwie występował u mnie zez i nie wykształciła się zdolność widzenia stereoskopowego i jest bardzo ograniczona. Ogólnie wszystkie badania okulistyczne przechodzę bez żadnego problemu, jednak na testach na widzenie 3d mam często problem.

Czy lekarz przepuści mnie i wyda pozytywne orzeczenie? Trochę się tym stresuje. 

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi.

Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)

To już musisz lekarza zapytać bo nikt tu nie iest lekarzem są dwa wyjścia albo da albo nie da 😁

Re: Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)


martka26:
To już musisz lekarza zapytać bo nikt tu nie iest lekarzem są dwa wyjścia albo da albo nie da 😁

 

 Bardziej mi chodziło o odpowiedz osoby, która miała podobną sytuację i która potrafi coś na ten temat odpowiedzieć Trzepię jęzorem

Re: Re: Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)

Z tego co pamiętam to do obsługi maszyn w ruchu gorsze oko musi widzieć conajmniej 0,3 więc jeżeli masz mniej, prawdopodobnie będziesz miał problem.Ale lekarze są różni, więc 100% odpowiedzi nikt Ci tutaj nie udzieli:)

 

Re: Re: Re: Badania wstępne- praca z urządzeniami stacjonarnymi elektrycznymi (cięcia, krojenia, mielenia)


dan88:
Z tego co pamiętam to do obsługi maszyn w ruchu gorsze oko musi widzieć conajmniej 0,3 więc jeżeli masz mniej, prawdopodobnie będziesz miał problem.Ale lekarze są różni, więc 100% odpowiedzi nikt Ci tutaj nie udzieli:)

 

 

 Dzięki za info :)