MENU

Forum - Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Cześć,

Na wstępie powiem że mam implant w oczodole wykonany w Katowicach (10 lat temu).

Od tamtej pory nie chodziłem po lekarzach.

Dlatego też chciałbym się zapytać gdzie można znaleźć dobrego lekarza który by się znał na rzeczy/który wykonywał podobne zabiegi/operacje. Chciałbym skonsultować oczodół czy aby coś się nie dzieje ponieważ obecna epiproteza źle leży i planuje wymianę ale obawiam się że może to nie problem samej epiprotezy a oczodołu.

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Czesc w0tek!

Dobrze Cie znow widziec. Czy miales jeszcze jakies inne operacje przeprowadzane od tamtego feralnego implantu?

U mnie implant angielski siedzi ok, 4 dni temu mialam robiona korekcje powiek i kacika oka, wydaje sie, ze to byl moj glowny problem. Opuchlizna schodzi i widze, ze jest duzo lepiej.

czy kontaktowales sie z doktorem Haszczem? Moze on cos poradzi? 

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Boze Wojtek kopa lat zadzwoń do Haszcza na pewno coś Ci zaradzi mi poprawiał po Jaworskim 

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Jestem ze Szczecina i trudno mi tu było znaleźć okulistę który miał doświadczenie przy implantach oczu. Byłam kiedyś na konsultacji u Karola Krzystolika on mnie pokierował na operacje do Haszcza. Może będzie potrafił pomoc i przyjmuje w Sznie.

pozdrawiam :)) 

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Cze, a no kope lat :D . Nie nie miałem więcej operacji. W sumie to jeb... te implanty. Jak bym wiedział że tak to sie potoczy po implantacji to bym się więcej tego nie podjął. Miałem proteze z która nigdy nie miałem problemu a teraz mało mam miejsca na akrylową a znowu ta szklana to tez jakaś taka na styk jest i wcale efektu nie ma a teraz jeszcze ten problem. 

Faktycznie pamiętam że kiedyś tez poruszany był temat dr Haszcza i z tego co pamiętam już wtedy miał dobra opinie. No to musze koniecznie do niego zadzwonić, tylko poszukam namiary.

 Ciężko trochę rozmawiać tak na forum, może facebook ? Kornelia ciągle masz takie problemy że znowu jakaś operacje przechodziłaś ? , ja to już mam tego wszystkiego dość że z chęcią bym opaskę zapodał na oko i nie przejmował się ale troche glupio tak :D 

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

PS Nawet nie spodziewałem się ze ktoś mnie tu pamięta ;D

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

No myśmy w tym samym dniu mieli ta felerna implamtacje mi poprawił Haszcz i masz rację oko gorzej wygląda po implamtacji, umów się do Haszcza 

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Wiem pamiętam :D. Juz mam namiar, Jutro będę dzwonił.

Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)

Witam,

Czy jest tu ktos z implantem kto moze sie do mnie odezwac "na zywo"(gg,@)z kim mogłabym porozmawiac na ten temat?-mam sporo pytan i obaw... Sporo tu takich osob ale odpowiedzi jakos tylko tak "po znajomosci"....

Re: Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)


Kornelia:

Czesc w0tek!

Dobrze Cie znow widziec. Czy miales jeszcze jakies inne operacje przeprowadzane od tamtego feralnego implantu?

U mnie implant angielski siedzi ok, 4 dni temu mialam robiona korekcje powiek i kacika oka, wydaje sie, ze to byl moj glowny problem. Opuchlizna schodzi i widze, ze jest duzo lepiej.

czy kontaktowales sie z doktorem Haszczem? Moze on cos poradzi? 

 

 Hej, szukam najlepszego lekarza jeśli chodzi o proteze oka, jestem przed zabiegiem usunięcia oka. Możesz mi podać namiar na dr Haszcz, czy to Andrzej Haszcz?

Re: Re: Którego lekarza polecacie (im bliżej Szczecina tym lepiej :D)