MENU

Forum - Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Kto z Was ma epiproteze z Łodzi i coś więcej napisze ?

Epiproteza Łódź

Ja mam co Cie dokładnie interesuje? 

Epiproteza Łódź

Chętnie dowiem się:

 1. Siła nacisku na oko/implant ? 2. Grubość, wielkość.  3. Ruchomość, kolor. 

 

 

Epiproteza Łódź

Nacisku nie czuje, grubość to indywidualna sprawa kolor tez, ja jestem zadowolona, epi dostajesz po tyg i to jest ostateczna ja po jakimś czasie noszenia gdzie się już ulozyla musialam jechac na poprawkę musialam i nie musiałam ale Nam zawsze coś będzie nie pasować bo chcemy żeby było po Naszemu i tak było w mojej sytuacji, nie było problemu chociaż to było już rok po zrobieniu, cena jeśli masz refundację to chyba 100 zł się dopłaca nie pamiętam już, za poprawkę nic, adres jest na stronie internetowej 

Epiproteza Łódź

A co do ruchomości to ja akurat tu podchodzę z dystansem nie bawię się w sprawdzanie jaka mam ruchomośc bo nigdy nie będzie taka jak w oku zdrowym a po tym co przeszlam jak wyglądałam a jak wyglądam teraz to nie chce się przejmować i załamywać jakąś dla mnie głupia ruchomościa, mozesz sobie wejść do wątku komplikacje..... I poczytać

Pozdrawiam 

Epiproteza Łódź

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat epiprotezy od p. Walendy w Warszawie ?

Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Tak na implancie

Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Mialam szklana i strasznie mnie uczulala ropialo mi i zasychalo nie moglam normalnie funkcjonować , zaryzykowalam Łódź tym bardziej że miałam refundację i koszt dopłaty tylko 100 zł, a bylam juz w Krakowie Katowice Warszawa (Wieremczuk polecam jak najbardziej no ale po implantacji i tym co przeszlam niestety nie jest w stanie u mnie założyć protezy) 

Epiproteza Łódź

 

 

Epiproteza Łódź

Chcesz to mogę wysłać Ci zdj podaj meila 

Epiproteza Łódź

Dziękuję :) Pozdrawiam :)

Epiproteza Łódź

 Co było powodem utraty oka, jeśli mogę zapytać ?

Epiproteza Łódź

Nie mam bo nie czuje się niepełnosprawna 😊

Epiproteza Łódź

Nie miałem już parę lat protezy z Łodzi ale w tamtym czasie robili tam niechlujnie - nierówno narysowany obrys tęczówki jakby trzęsącą się ręką. Nie wyglądało to ładnie niestety. Poza tym wzorek narysowany na powierzchni, zero głębi. Szklane z Krakowa czy Katowic wyglądają zupełnie inaczej.

Epiproteza Łódź

No więc wróciłam właśnie z Łodzi z nową protezą i nie jestem zadowolona. Jeżeli chodzi o mnie na pewno drugi raz tam nie pojadę. No to może teraz trochę szczegółów. Źrenica i  tęczówka namalowana jest drżącą ręką, tak to przynajmniej wygląda. A żeby jeszcze było "śmieszniej" tęczówka jest większa niż u oka zdrowego. Jak powiedziałam doktorowi, że to oko jest namalowane większe to powiedział że mi się wydaje. Czułam, że mam jak najszybciej się zbierać bo coś sobie wymyślam. Poza tym wszyscy bardzo mili i grzeczni, ale co z tego. Nie wiem jak ta pani co maluje mogła nie widzieć tej nierównej źrenicy i tęczówki. Miałam nadzieję na ładne oko, a będę musiała się teraz pięć lat męczyć z tym co mam ☹️

Epiproteza Łódź

Epiproteza Łódź

Witam wszystkich

Właśnie zarejestrowałam syna  do Łodzi na zrobienie epiprotezy, poprzednia którą miał 10 lat zbiła mu się i Łódz może zrobić protezę już- bez czekania. Mam lekkie obawy jak ta proteza będzie wyglądać bo poprzednia była super. Czytając wasze opinie może nie powinnam dzwonić do Łodzi

 

Epiproteza Łódź

Jeśli nic się nie zmieniło, to właśnie tak to wygląda - niechlujnie zrobione, dziwne wzorki w dziwnym kolorze i kształcie, na powierzchni. Normalnie oko ma głębię - tęczówka nie jest na powierzchni tylko trochę schowana pod przeźroczystą warstwą. Nie ma sensu tam jeździć.

Epiproteza Łódź


Witam łodzianki! Może coś przyjemnego wrzucimy tym razem do wątku? Generalnie nie mogę się już doczekać powrotu do normalności i tego jak znowu będzie można robić zakupy dla całej rodziny :) Też nie możecie się tego doczekać? Może jakiś wspólny wypad na zakupy? Lubię chodzić na zakupy do centrum handlowego Tkalnia w Pabianicach Uwielbiam tą galerię, bo jest bardzo przestronna, a dzięki szerokim korytarzom wiem, że ludzie utrzymują się w bezpiecznej odległości od siebie. Ten czas po koronawirusie będzie próbą dla nas wszystkich. Czy są jest ktoś z Łodzi? :)

Re: Epiproteza Łódź


ela1971:

Witam wszystkich

Właśnie zarejestrowałam syna  do Łodzi na zrobienie epiprotezy, poprzednia którą miał 10 lat zbiła mu się i Łódz może zrobić protezę już- bez czekania. Mam lekkie obawy jak ta proteza będzie wyglądać bo poprzednia była super. Czytając wasze opinie może nie powinnam dzwonić do Łodzi

 

 

 Witam czy Łódź już przyjmuje bo ja jestem z Poznania i nikt nie odbiera telefonu ?

Re: Epiproteza Łódź


ela1971:

Witam wszystkich

Właśnie zarejestrowałam syna  do Łodzi na zrobienie epiprotezy, poprzednia którą miał 10 lat zbiła mu się i Łódz może zrobić protezę już- bez czekania. Mam lekkie obawy jak ta proteza będzie wyglądać bo poprzednia była super. Czytając wasze opinie może nie powinnam dzwonić do Łodzi

 

 

 Witam czy Łódź już przyjmuje bo ja jestem z Poznania i nikt nie odbiera telefonu ?

Epiproteza Łódź

ŁÓDŹ przyjmuje. Wracamy właśnie;). My jesteśmy za Łodzią.  Szklana proteza nie sprawdziła sie wcele! Więcej problemow niz korzyści! A akryl jest dla nas super. Zdarza się ze lekarze nie orientują sie że  to proteza !

Re: Re: Epiproteza Łódź


Sowa:

ela1971:

Witam wszystkich

Właśnie zarejestrowałam syna  do Łodzi na zrobienie epiprotezy, poprzednia którą miał 10 lat zbiła mu się i Łódz może zrobić protezę już- bez czekania. Mam lekkie obawy jak ta proteza będzie wyglądać bo poprzednia była super. Czytając wasze opinie może nie powinnam dzwonić do Łodzi

 

 

 Witam czy Łódź już przyjmuje bo ja jestem z Poznania i nikt nie odbiera telefonu ?

 Witam

Ja nie miałam problemu, zadzwoniłam i od razu odebrali, dzisiaj też dzwoniłam potwierdzić wizytę i też bez problemu. Pani powiedziała że oni pracują normalnie.

 

 

Re: Epiproteza Łódź


Judyta:
ŁÓDŹ przyjmuje. Wracamy właśnie;). My jesteśmy za Łodzią.  Szklana proteza nie sprawdziła sie wcele! Więcej problemow niz korzyści! A akryl jest dla nas super. Zdarza się ze lekarze nie orientują sie że  to proteza !

 

 Witam serdecznie. Proszę o kontakt do dobrego protetyka, u nas przy szklanej protezie pojawiają się częste infekcje. Dziękuje i pozdrawiam 

Epiproteza Łódź

Witam. Czy ktoś niedawno robił epiprotezę w Łodzi? Nadal kiepsko wykonują, czy jest poprawa? Mi robili tam 21 lat temu, więc nie jestem zorientowana w temacie . Pozdrawiam

Epiproteza Łódź

Martka26 czy mogę Cię prosić o zdjęcie epi z łodzi. Jestem przed zrobieniem mojej pierwszej epi i kompletnie nie wiem gdzie ja zrobić żeby w miarę możliwości jakoś wyglądała. Jestem z Łodzi więc może zaryzykowała bym tutaj.