MENU

Forum - Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza

Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza

Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza

Witam Was grupowicze,

 Jestem osobą z dwojgiem oczu, jedno jest ślepe- powypadkowo (26 lat temu) 

 Chciałabym uzyskać informacje w jaki dokładnie sposób można umówić się do dr. Haszcza na konsultacje w sprawie usunięcia oraz protezy oka przyczepionej do mięśni oka, by móc nią swobodnie poruszać? Jestem ze Szczecina, chciałabym  skonsultować się z doktorem- pytanie w jaki sposób najskuteczniej? Czy umówić się na wizytę online za pośrednictwem LUX MED czy robiliście to w inny sposób? Kontakt z kliniką bądź szpitalem?

 

Pozdrawiam Was serdecznie!

Alicja :) 

Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza

Witam

Mialem usowana galke oczna z wszczepieniem implantu u doktora Haszcza.

Dzwonilem do Lublina i umawialem sie na wizyte i tam doktor ustalil mi termin zabiegu . zabieg mialem robiony w klinice oka OCHO w Naleczowie koszt 6000 dwa lata temu. Bardzo mila obsluga i jestem bardzo zadowolone.

Pozdrawiam 

Re: Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza


1andrzej1:

Witam

Mialem usowana galke oczna z wszczepieniem implantu u doktora Haszcza.

Dzwonilem do Lublina i umawialem sie na wizyte i tam doktor ustalil mi termin zabiegu . zabieg mialem robiony w klinice oka OCHO w Naleczowie koszt 6000 dwa lata temu. Bardzo mila obsluga i jestem bardzo zadowolone.

Pozdrawiam 

 

 Bardzo dziękuje za odpowiedź. 

Czy potrzebowałeś wskazania od lekarza okulisty, aby zakwalifikowano Cię do tej operacji? Wykonywałeś jakieś konkretne badania? Za Twoją radą próbowałam się skontaktować się z kliniką OCHO, niestety przez COVID nie wykonują póki co tych operacji, natomiast w LUX MED gdzie przyjmuje Pan doktor nie można umówić się na teleporadę aby dowiedzieć się jakich dokumentów potrzebuje. Nie ukrywam, że wolałabym umówić się na pierwsza wizytę z wiedzą jakie badania i dokumenty powinnam ze sobą mieć, ponieważ mieszkam w Szczecinie i jest to dla mnie wyprawa. 

Jeżeli ktoś z Was mógłby mnie nakierować jakie kroki powinnam przedsięwziąć byłabym bardzo wdzięczna.

 

Konsultacja u dr. Haszcza / usunięcie oka + proteza

Witam

Przepraszam że tak długo ale jakoś tu nie zaglądałem.

Załatwiałem wszystko z doktorem prywatnie. Miałem dwie wizyty a potem na zabieg. Zabieg jest w narkozie i musiałem zrobić komplet badań.  Panie z ocho wszystko mi podały co musiałem wykonać przed zabiegiem.

Pozdrawiam