MENU

Forum - Poznajmy się!

Poznajmy się!

Poznajmy się!

Jestem z okolic Trójmiasta, obecnie chodzę do liceum. Szukam osób do pogadania/popisania ZaĹźenowaniePerskie oko

Poznajmy się!

Czesc! :) Jeszcze 2 lata temu tez mieszkalem w Gdyni na pl. Kaszubskim ;) Obecnie wrocilem do rodzinnych Mazur:) Odnoscie oczu mam oboje ale bedac w gimnazjum mialem wypadek, szklo okularow rozcielo mi oko. Udalo sie je uratowac ale nosze od tamtej pory twarda soczewke ktorą codziennie zdejmuje. Widze w niej jako tako juz sie przyzwyczailem ;) Choc ciagle obraz mam jakby za taflą wody. Mam 28 lat a 12 lat juz sie mecze z tym czyms w prawym oku :P  W zdrowym oku nowze zwykla jednorazowa soczewke. Czesto wracam jednak do chwil sprzed wypadku. Setki razy cofam czas. Wiem ze nie da rady wiec zyje normalnie i korzystam w pelni z zycia :) A na forum tez jestem nowy- mam pare dni ze tak sie wyrażę xD pozdrawiam :)

Poznajmy się!

Dobry wszystkim

Lat już parę upłynęło od kiedy dostało mi się w twarz butelką, co poskutkowało sporym rozciachaniem twarzy+bonusowo utratą oka, życie się poskładało,twarz też,  słońce wciąż zachodzi co wieczór i takie tam...

Śledzę ten portal od lat kilku, gdyż jestem bezpośrednio zainteresowany, jednak dopiero teraz postanowiłem się ujawnić (taki już ze mnie skryty koleś)... ale tera już bardziej poważnie.

Dziub miałem rozorany bardzo widowiskowo, jednak śladu niemal nie ma po tym, gdyż zawsze goiło się na mnie wszystko, jak na przysłowiowym psie. Protezę mam już chyba piątą, gdyż poprzednie ulegały rozbiciom w różny sposób(pominę fakt, iż jedna na imprezie wypadła sama, kiedy tańczyłem i szybko odwróciłem głowę.mam nadzieję, że pan doktor z Krakowa nie będzie takiej fuszery robił więcej).

Ogólnie jestem zadowolonym z siebie >30latkiem i chętnie pomogę każdemu, kto miał pecha i wylądował na tym forum (bez pecha tu się raczej nie zagląda). Jednocześnie zaznaczam, iż nie jestem wyrocznią, medium, ani Maciejem-wróżem i sam mam problemy z pracą, i własną oceną, choć może na to nie wygląda.

 

Poznajmy się!

To i ja sie przywitam,akurat jestem z innego rejonu bo Czestochowa.W wieku 6 lat w czasie niby zabawy dostalem strzala z amatorsko robionego luku.Skutkiem czego bylo bylo uszkodzenie nerwu,wylanir ciala szklistego,pourazowa jaskra i nadcisnienie srodgalkowe.Wypadek mialem w wieku 6 lat,obecnie mam 27.Od tamtego czasu krople na nadcisnie,czasem jakies tabletki itp.Zaniedbalem troche sprawe i przez ostatnie 2-3 cisnienie tak skoczylo ze zaczelo wypychac galke oczna.Okulista powiedzial ze najlepszym sposobem bedzie usunac i zalatwic proteze,dopiero w Katowicach powiedzieli mi o implancie.Idac za ciosem w kwietniu pojechalem do Lublina do dr Haszcza,operacje usuniecia oka mialem 30 czerwca z jednoczesnym wszczepienirm implantu Guthofa.Poki co wszystko idzie dobrze.Po 5 tygodniach wybralem sie do Krakowa po epi modelujaca ktora obecnie nosze,jednak teraz we wtorek jade ja wymienic na wieksza,bo obecna zrobila sie dosyc luzna.Jedyny maly minus jest z wydzielina ktora raz na dzien wyplywa ale idzie przezyc.Najwazniejsze ze nie mam problemu z cisnieniem,wygladam jak czlowiek i moge korzystac z zycia w 120%.

Poznajmy się!

Dzień dobry wszystkim starym i nowym jednoocznym na tym forum. Ja można powiedzieć, że jestem tutaj kilka lat ale niskim dorobkiem udzielania się tutaj/forum; właściwie zaglądałam tu chyba dwa lata temu. :(

 

Dzisiaj z powodu dużego bólu oka niewidzącego postanowiłam odświeżyć nieco pamięć ...:)

cieszę się, że ono funkcjonuje....

słonecznego dnia...mniej wietrznego/ (mnie bynajmniej wiatr przeszkadza)

 

Re: Poznajmy się!

 

 

 

 

Poznajmy się!

dragonbspt@gmail.com

506929647 pozdrawiam