MENU

Forum - Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Witam,czy ktoś z Was miał takie dziwne blaski w oku podobne do węża z migającym zygzakiem .Pojawiał mi się taki obraz z boku oka przez dłuższą chwile przy otwartym i zamkniętym oku.Czy miał ktoś z Was coś podobnego ?

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Błyski w oku to jeden z charakterystycznych objawów odwarstwienia siatkówki. Leć do lekarza jak najszybciej.

 

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Popieram przedmówczynię. Jak najszybciej do okulisty.

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

jak najszybciej !!!

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Nie pociesza mnie to.Wizyte mam za miesiąc,a trzy miesiące temu byłam i wszystko było w porządku.

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Nie chcę Cię martwić ale takie blaski to nie wróży nic dobrego. Najlepiej idź jak najszybciej do jakiegoś okulisty. Nie czekaj na tę wizytę za miesiąc bo jeśli te blaski to sygnaly odwarstwienia siatkówki to liczą się nawet godziny.

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Wybierz się na okulistyczny ostry dyżur jak najszybciej lub wproś się na siłę do przyhchodni-żaden normalny lekarz nie będzie miał pretensji :)

Srebrne migające węże w oku-co to takiego

Nie straszcie tak bardzo, to co autor opisuje przypomina do złudzenia aurę migrenową. Zygzak mija do 30 minut i po sprawie. Po takim zygzaku głowy może pojawić się migrenowy ból głowy ale nie musi.

Sam tego doświadczam, rozmawiałem na ten temat z okulistką, nie wiedziała o co chodzi ale wykonała podstawowe badania i powiedziała że wsio ok