MENU

Forum - Ustalenie ile procent widzę.

Ustalenie ile procent widzę.

Ustalenie ile procent widzę.

Proszę o pomoc gdzie i na jaką komisję można się starać o ustalenie ile procent nie dowidzę. Na prawe oko widzę ja przez małą dziurkę a lewym trochę więcej. A wszystko to się stało po drugim udarze.

Ustalenie ile procent widzę.

A "zwykły" okulista nie jest w stanie tego określić?

Ustalenie ile procent widzę.

PRZEPRASZAM,ŻE SIĘ WTRĄCAM ALE ,,ZWYKŁY'' OKULISTA MOŻE KAZAĆ CI TYLKO OKULARY KUPIĆ NOWE. WIEM COŚ O TYM PRZEZ ,,NICH'' STRACIŁAM WZROK W LEWYM OKU I CO MAM POWIEDZIEĆ?!

Ustalenie ile procent widzę.

PRZEPRASZAM,ŻE SIĘ WTRĄCAM ALE ,,ZWYKŁY'' OKULISTA MOŻE KAZAĆ CI TYLKO OKULARY KUPIĆ NOWE. WIEM COŚ O TYM PRZEZ ,,NICH'' STRACIŁAM WZROK W LEWYM OKU I CO MAM POWIEDZIEĆ?!

Ustalenie ile procent widzę.

to prawda , dla okulistów jesteśmy jedynie klientami na których im nie zależy , mi tez okulista pogorszył wzrok, udało mu się o 3 dioptrie w ciągu 2 lat... zwłaszcza te kliniki typu vision express, ekspresowo pogarszają wzrok, walka o klienta, dadzą Ci okulary za mocne "bo oko sie przyzwyczai" to jest chore! wszystko, przez to właśnie powstają takie portale bo ludzie szukają okulistów z powołania  a nie takich z poszukiwania zysku

Ustalenie ile procent widzę.

a a jeżeli chodzi o procentowe widzenie: przy - 2,0 D zostało tylko 10% normalnego widzenia, a prz - 5,0 - 6,0 - tylko 1 %