MENU

Forum - Kilkudniowy ból głowy i oka

Kilkudniowy ból głowy i oka

Kilkudniowy ból głowy i oka

W czwartek obudziłem się z silnym bólem głowy, a konkretnie lewej przedniej części (lewego czoła). Ból był przeszywający. Nie pomagały tabletki przeciwbólowe... Nie pomagało wypicie połowy flaszki wódki. Ból trwa do dzisiaj (tj. soboty i to nie jest kac ;-) ). Razem z bólem głowy zaczęło boleć mnie lewe oko. Szczególnie ból się nasila podczas poruszania tym okiem (bardziej jego tylna górna część).  Na to oko (prawie) nie widzę od urodzenia - podczas porodu jakaś żyłka pękła ;-)

Co to może być?  Zanim trafię do okulistki, minie kilka dni... 

 

[edit]

 

Głowa już tak nie boli, za to oko ani myśli przestać... Im bardziej ruchliwe, tym bardziej boli.  

Kilkudniowy ból głowy i oka

Ja przy potężnym bólu głowy poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu, przepisał ketonal i skierowanie do szpitala neurologicznego w przypadku gdyby tabletka nie pomogła.

Nie przeszło, w izbie przyjęć zrobili komplet badań, podali ketonal w kroplówce i poinformowali że to prawdopodobnie jakiś atak grypy.

Na Twoim miejscu nie czekał bym na okulistę tylko zaczął działać wcześniej. 

Kilkudniowy ból głowy i oka

witaj tez tak mam czsto ze mnie boli głowa i oko to się pytałam i wtedy mozesz mieć duze cieśnienie w oku. jesli taki ból bedzie sie dłużej utrzymywał najlepiej zgłoś sie do lekarza. nie ma co bagatelizowac takich rzeczy. ja ostatnio byłam własnie z tym to doktor chciałą mi dac zaświadczenie do kliniki żeby mi zbadali czy tam jest okej. ale jakos sie boje isc..