MENU

Forum - Zmęczone niedowidzące oko

Zmęczone niedowidzące oko

Zmęczone niedowidzące oko

Witajcie,

 

Piszę bo może wy wiecie jak sobie z tym poradzić:) Niedowidzę na jedno oko i muszę przyznać, że ono bardzo szybko mi się męćzy. Po całym dniu czuję, "że nie wygląda tak jak normalnie", że jest mniejsze, że wygląda tak jakby chciało spać. Identycznie ta sama sytuacja gdy za krótko śpię np.7h, lub źle śpię. Troche to dobijające bo widać, że oko jest zmęczone- a z rana wiadomo praca, codzienne życie. Czy też tak macie? A może macie jakieś sposoby na to?

 

Pozdrawiam gorąco.

Zmęczone niedowidzące oko

nikt nie ma takich problemów?

Zmęczone niedowidzące oko

Chcialabym spac 7 godzin :)

Miejmy nadzieje, ze ktos sie odezwie, niestety ja juz oka nie mam. 

Zmęczone niedowidzące oko

Hmm, ja mam oko niewidzące. Mam zupełnie to samo, moje oko czasem(ostatnio coraz częściej) zezuje, poza tym zdarza się, że wygląda na mniejsze, tzn jest trochę mniejsze, ale na szczęście nie zawsze jest to widoczne dla niepoinformowanych.;) 

Może jakieś okłady, krople? Najlepiej idź do dobrego okulisty. Ja byłam u pani  dr Jochan i mam nadzieję, że uratuje estetykę mojego zmaltretowanego przez przeróżne schorzenia oczka.. A czy to zawsze zależy od liczby przespanych godzin czy zmęczenia? Staraj się wypoczywać i nie przeciążać mimo wszystko. Ja np. kiedy tylko nadarzy się okazja zamykam niewidzące oko i pozwalam mu wypocząć.:) 

Re: Zmęczone niedowidzące oko

ja także mam taki problem, po nieprzespanej nocy czy po dłużej imprezie oko wygląda "nieładnie", bardziej zezuje i zdecydowanie bardziej się rozni od zdrowego niż "w normalnych okolicznościach" ;)

Zmęczone niedowidzące oko

U mnie teraz nawet w 'normalnych okolicznościach' zdarza się, że wygląda nieciekawie..