MENU

Forum - opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

witam serdecznie i proszę o pomoc. po operacji usuniecia guza pozagałkowego oka opadła mi powieka i nie wróciła do sprawnosci, dodam ze była to druga operacja jaka przeszłam. pierwsza w wieku trzech lat kolejna w wieku 34, po pierwszej operacji powieka wróciła dosprawnosci jednak po ostatniej nie drgnela gdzie mam szukacy czy zna ktos z was jakiegoś dobrego plastyka chirurga godnego polecenia, na oko nie widze od pierwszej operacji i nosze epiproteze pomóżcie

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

Witaj, wydaje mi się że plastyka powiek zajmuje się dr Haszcz z Lublina. Nie wiem czy akurat w tej kwestii jest dobry (na forum jest znany jako specjalista od implantacji) ale szukając kiedyś informacji na jego temat znalazłam tez taka że zajmuje się plastyką powiek. pozdrawiam

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

dziękuje bardzo za informacje, skontaktowałam się ale niestety nie wykonuje takich zabiegów.mimo wszystka dzekuje za szczere checi i pozdrawiam.

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

Witam.Kasiu mam prośbę jeżeli znajdziesz lekarza który robi takie operacje aby podnieść powiekę to daj znać.Ja aktualnie jestem po operacji 2 miesiące,było to wycięcie oczodołu z powodu nowotworu podstawnokomórkowego.Oprócz tego jeszcze  dwa nerwy przy oku i naruszona jest dzwignia powieki górnej.Niby lekarz mówił ze powinna się podnosić jak sie wszystko wygoi,ale jak na razie ani drgnie.Z góry dziękuję za informacje:)  

Re: opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza


kasia55:
witam serdecznie i proszę o pomoc. po operacji usuniecia guza pozagałkowego oka opadła mi powieka i nie wróciła do sprawnosci, dodam ze była to druga operacja jaka przeszłam. pierwsza w wieku trzech lat kolejna w wieku 34, po pierwszej operacji powieka wróciła dosprawnosci jednak po ostatniej nie drgnela gdzie mam szukacy czy zna ktos z was jakiegoś dobrego plastyka chirurga godnego polecenia, na oko nie widze od pierwszej operacji i nosze epiproteze pomóżcie

 

 Witam, przepraszam za odgrzebanie tematu po latach, ale czy udalo Ci się znaleźć kogoś kto zajął się podniesieniem powieki ? Mam podobny problem i szukam zaufanej osoby która zrobi to tak jak powinno być

Pozdrawiam  

opadnieta powieka po operacvji usuniecia guza

Może przydatne Ci będą moje informacje.Jestem osobą jednooczną z długą i powikłaną historią.W tym roku trafiłam do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie / ze skierowaniem i refundacją z NFZ /. Prężnie rozwija się tam klinika okulistyczna i podejmują się wielu zabiegów nowatorskimi metodami. Miałam kontakt z pacjentami, u których podnoszono opadnięte powieki.Wg mnie klinika warta jest polecenia.Ja szczególnie skorzystałam z wiedzy i talentu dr Radosława Różyckiego.