Operacja

Witam. Jestem nowy. Zastanawiam się nad operacją zeza zbieżnego oka prawego. mam 38 lat, zeza od urodzenia. Na zezujące oko widzę niewiele tzn nie czytam i nie mógłbym prowadzić auta. Normalnie patrząc obojga? oczamiu widzę dobrze jezdze samochodem ,czytam itd, ale jeśli miałbym zasłonięte oko lewe ( zdrowe ) to mógłbym praktycznie tylko się poruszać. Nie będę pisał co przeżywam i przeżywałem przez te lata bo to każdy wie. Poprostu mam teraz więcej możliwości finansowych i chciałbym sp róbować. Byłem na 2 wizytach u Pani Doktor z Lubina ale zniechęciła mnie ponieważ gdy pytałem o opoerację to mówiła że musimy się lepeij poznać ( przecież nie chciałem z nią iść do łóżkaSuper) i wyznaczała kolejne wizyty więc uznałem że to naciąganie na kasę. Proszę podpowiedzcie mi gdzie najlepiej się zbadać i gdzie zrobić ew zabieg. Pozatym powiedziała mi P. Doktor że oko nastawi ale może wrócic i że widzenie się nie porawi.Czy ktoś ma taki przypadek? Mogę wysłać foto jeśli chcecie ocenić. Można pisać na GG