MENU

Forum - Największa słabość . Zez . !

Największa słabość . Zez . !

Największa słabość . Zez . !

Witam mam na imię Wiola i mam 15 lat .zeza mam od 3 roku życia . miałam już 4 zabiegi . Mój zez jest zbieżny naprzemienny . Lewe oko już jest praktycznie proste . Prawe miało 45 stopni po trzecim zabiegu kąt spadł do 17 . Tego roku w sierpniu miałam kolejną operacje prawego oka i zez spadł do 3 stopni i cieszę się , ponieważ zez w okularach nie jetst widoczny  . Ale i tak dalej okulary są nie zbędne . Przez całe życie jestem wyzywana i szykanowana z powodu zeza i okularów . W przyszłości chcę zostać piosenkarką , lecz czy z zezem mam szansę. ?? Raczej nie .  Byłam na castingu do must be the music . I usłyszałam tam słowa które totalnie mnie załamały . " Nie możemy Cie do programu przyjąć mimo świetnego głosu . Okulary nie nadają się do telewizji . "" . Zez i okulary niszczą mi życie . 

Największa słabość . Zez . !

Hej Wiolu , 

 

Ja podobnie jak ty miałam zeza od 3 roku życia , również słyszałam szykany i wyzwiska od różnych osób- oczywiście że bolały, ale uwierz mi że osoby które wyzywają są po prostu zakompleksieni i słabi. To że kogoś obrażają podnosi ich bardzo niską samoocenę.  Masz na pewno koło siebie wielu wspaniałych przyjaciół którzy wcale nie zwracają uwagi na Twoje oczy - bo przecież ludzi kocha się , i lubi nie ze względu na ich oczy :) A szanse na karierę - piosenkarki , lekarki czy kogokolwiek, masz takie same jak inni,  i niech nie zrazi się jedna opinia osoby która twierdzi inaczej.

Pozdrawiam 

Największa słabość . Zez . !

Hej Wiola! Masakra, aż trudno uwierzyć, że powiedziano Tobie coś takiego! Nie załamuj się i próbuj dalej, na pewno dostaniesz jeszcze szansę, tylko skoncentruj się na swoim głosie i talencie!!! Pozdrawiam!

pytanie

kciałbym zadac ci pare pytań prywatnie.

Największa słabość . Zez . !

Mam przyjaciółkę z zezem i wiem jak to jest - ile się ona nasłuchała to ona jedyna wie. Na szczęście z wiekiem ludzie mądrzeją i teraz sama wspomina, że nie ma już z tym problemów.

Największa słabość . Zez . !

Od urodzenia mam zeza i wiem jak to jest,w szkole byla masakra,potem jeszcze gorzej w internacie i liceum.Co do okularow to sie nie martw bo kobiety w okularach wygladaja super.

Największa słabość . Zez . !

Jeszcze dodam ze jesli w okularach nie widac zeza to nie masz sie czym martwic,matolami z telewizji sie nie przejmuj.