MENU

Forum - Opadanie i obrzęk lewej powieki .

Opadanie i obrzęk lewej powieki .

Opadanie i obrzęk lewej powieki .

Witam . Trafiłam na tę stronę zupełnie przypadkiem , ale stwierdziłam że może ktoś z Was będzie w stanie mi choć troszkę pomóc .

Mam 16 lat i od 7 roku życia opada mi na połowę oka lewa powieka, przez co gorzej widzę na to oko. Największym problemem jest to że iż raz na jakiś czas przychodzi dodatkowo obrzęk powieki , która wygląda okropnie ; jest ciężka, zaczerwieniona , przy jej dotknięciu sprawia ból . Kiedy przychodzi taki obrzęk nic kompletnie nie widzę na lewe oko, dodatkowo występuje stan ropny .

 Przez cały ten czas razem z rodzicami jeździliśmy do okulistów i innych super lekarzy , ale wszyscy rozkładali ręce nie wiedząc w ogóle co to jest za przypadłość .Mogę dodać że pod względem neurologicznym wszystko jest w porządku ( pobyt w szpitalu ) . Jednak w zeszłym roku w marcu kiedy ponownie przyszedł obrzęk mama zdecydowała że pojedziemy do przychodni i zrobimy wymaz z oka . Wyniki które przyszły byłby zaskakujące , wynik badania : PACIORKOWCE ALFA-HEMOLIZUJĄCE , ilość +++. Przy następnych wymazach kiedy obrzęk był mniejszy wyniki były ujemne .

Przy ostatniej wizycie u okulisty w Poznaniu , przy pokazaniu wszystkich wyników badań ponownie usłyszałam, że panie doktor nie potrafią mi pomóc. Dodatkowo panie doktor wykluczyły moje podejrzenia o gradówkę .

Czy ktoś z Was się kiedyś z czymś takim spotkał , lub poleca kogoś (lekarza) który naprawdę się na czymś takim zna ??

 

Opadanie i obrzęk lewej powieki .

A próbowałeś zdiagnozować swój przypadek w Klinice Okulistyki we Wrocławiu, ul. Borowska.Korzystałam z ich pomocy.Polecam.

Opadanie i obrzęk lewej powieki .

Nie nie byłam tam, ani nic nie słyszałam o tej klinice .

Dziękuję za informacje ;) Zaraz poszukam namiaru na klinikę i jutro zadzwonimy co i jak :)

Opadanie i obrzęk lewej powieki .

Dokładnie powinnaś wybrać się do kliniki okulistycznej i skoro masz to od 7 roku życia (czyli od 9 lat) to już dawno powinnaś wybrać się do specjalisty

___________

Sanatorium Ustroń - zapewnij sobie komfortowy odpoczynek w górach