MENU

Forum - dr Haszcz nieobecność

dr Haszcz nieobecność

dr Haszcz nieobecność

Witam wszystkich,

piszę w imieniu brata, który ma wskazanie do usunięcia oka. Próbujemy skontaktować się z dr Haszczem aby umówić się na konsultację i ew. operację z wszczepieniem implantu. Dzwoniłam do Polanicy, tam powiedzieli, że doktora na razie nie ma i nie wiedzą kiedy będzie. Podobnie w przychodni Luxmed - tam dzwoniłam dziś rano i uzyskałam informację, że doktor przedłużył swoją nieobecność do końca roku, a co dalej też nie wiadomo...

Czy ktoś wie o co chodzi, czy doktor gdzieś wyjechał, czy może przyjmuje gdzieś indziej?

Jako alternatywę rozważamy Kraków. W Olsztynie poinformowano nas, że tam takie operacje się wykonuje i co ciekawe, tylko tam:) O Lublinie nikt nawet nie wspomniał. Całe szczęście trafiłam na to forum.

Bardzo proszę o informację, może ktoś wie co się dzieje z dr Haszczem, może ktoś wypowie się również na temat Krakowa. 

dr Haszcz nieobecność

Przepraszam za pomyłkę - oczywiście nie Polanicy tylko Nałęczowa

dr Haszcz nieobecność

WITAM A MOŻE W OPTOMED PIOTR JAWORSKI KATOWICE ON SIĘ ZAJMUJE TAKIMI OPERACJAMI JA IDE NA OPERACJE OKA 22 LISTOPADA TEGO ROKU NA CZĘŚCIOWE USUNIĘCIE OKA I EPIPROTEZA. PO OPERACJI NAPISZE WIĘCEJ ALE PAN DOKTOR JEST NIEZŁYM SPECJALISTĄ OPATENTOWAŁ DWIE MASZYNY DO BADANIA WZROKU I JEŻDZI NA SYMPOZJA PO EUROPIE. TYLKO PRYWATNIE PRZYJMUJE I OPERACJA TEŻ PRYWATNIE NIE MA PODPISANEJ UMOWY Z NFZ. ALE REFUNDACJE NA PROTEZY OKA I SOCZEWKI KONTAKTOWE PRZYJMUJE WNIOSKI NORMALNIE. POZDRAWIAM

dr Haszcz nieobecność

adix proponowalabym zebys sobie poczytal watek "komplikacje i trudnosci po zabiegu".

dr Haszcz nieobecność

Witaj, dr Haszcz ma problemy z kręgosłupem wobec czego nie pracuje na razie. Jeśli chodzi o Nałęczów(miał mnie operować 2 października),na pewno nie wróci do pracy do końca listopada-informacja od oddziałowej z Nałęczowa z 17.10).Mnie kazali zadzwonić między 5-15 listopada i pytać, ja zdecydowałam się czekać na dr Haszcza tyle ile będzie trzeba.Pozdrawiam

dr Haszcz nieobecność

Bardzo dziękuję za informację Akiya, ja również będę się dowiadywać w Nałęczowie i Lublinie. Adix 34 - my bierzemy pod uwagę wyłącznie operację z refundacją NFZ.

Tymczasem umówiłam bratu wizytę w Krakowie, z tym że to dopiero 19 marca... Konsultować będzie Pani prof. Romanowska-Dixon. Może ktoś słyszał coś na jej temat?

Mam nadzieję, że do czasu wizyty w Krakowie uda się umówić z dr Haszczem.

Pozdrawiam wszystkich

dr Haszcz nieobecność

Hej Akiya, dzwoniłaś może już do Nałęczowa? Daj znać proszę jak dowiesz się kiedy dr będzie znowu obecny.

dr Haszcz nieobecność

Witaj, jeszcze nie dzwoniłam. Będę próbować 12.11, na pewno dam znać jak tylko się czegoś dowiem. Pozdrawiam:)

dr Haszcz nieobecność

Hej, dzwoniłam do Nałeczowa i dowiedziałam się, że do końca listopada dr Haszcza jeszcze nie będzie ale potem już tak! Wróci do operowania, jednak w tym roku już tylko zaćmy(i nie wiem co jeszcze) bo na enukleację nie mają już funduszy Wycie Więc czekam do następnego roku, łeb mi czasem pęka i jak pomyślę, że już mogłabym być dawno po i zajmować się protezą teraz to mi słabo. Wielka szkoda, że tak to wszystko wygląda ale będę czekać :/ Oni o tym wiedzą, twierdzą że zadzwonią jak tylko coś ustalą ale jak na razie poinformowali mnie tylko o odwołaniu zabiegu więc jak zawsze będę dzwonić sama, teraz po Nowym Roku.Pozdrawiam

dr Haszcz nieobecność

Dzięki za info Akiya. Mam jeszcze pytanie, w jaki sposób umawiałaś się na zabieg? Tzn. skierowanie masz od dr Haszcza? My chcieliśmy zacząć od wizyty w Luxmedzie ale tam przynajmniej do końca roku dr ma być nieobecny. Bo tak sobie myślę, że jeżeli będzie już operował, to dobrze byłoby umówić wizytę i ustawić się jakoś w kolejce :)

dr Haszcz nieobecność

Witaj, ja najpierw zaatakowałam Luxmed w Lublinie-przychodnię. Ciężko było się załapać na dogodny termin ale w sumie od umówienia telefonicznie do wizyty czekałam 4-5tygodni. Na wizycie(czerwiec) dr Haszcz potwierdził proroctwa innych lekarzy i uznał mnie za "kwalifikująca się" do enukleacji, a że ja wcześniej wyskoczyłam z tematem Nałeczowa to od razu zaproponował mi, żeby tam przeprowadzić zabieg i kazał mi tylko telefonicznie umówić z oddziałową termin a on już wszystkie papierzyska w swoim zakresie. Tak więc zrobiłam, telefonowałam kilka razy przez wakacje, było wiele pomysłów aż w końcu we wrześniu dowiedziałam się, że 2października.Hip hip hurra i jak już porobiłam stosowne badania zadzwonili, że trzeba odwołać. Radzę dzwonić do luxmedu i pytać, chyba że można jeszcze gdzieś złapać dr Haszcza? Nie mam pojęcia, jak się dostaniesz na wizytę to potem jak z górki o ile oko nadaje się do enukleacji. Czasem z dość dużej górki:) Ja wiem, że warto czekać człowiek wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Powodzenia, trzymam kciuki:)

dr Haszcz nieobecność

Rozumiem ,że wiele osób ma sentyment do dr Haszcza ale na nim jednym świat sie nie kończy bo to też człowiek i może zachorować no i należy mu życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia. .Jezeli w dodatku ma problemy kręgosłupowe to może długo jeszcze trwać jego rehabilitacja, coś o tym wiem bo tez mam zepsuty lędżwiowy i szyjny.Ja miałam robiona enukleację z wszczepieniem implantu w Warszawie w klinice prof,Szaflika na Sierakowskiego i jestem bardzo zadowolona,Nie było żadnych komplikacji wszystko się pod konformerem pogoiło jak trzeba i teraz rozciagam sobie próbną szklaną epi a w grudniu dostanę już nową swoją . Jezeli pytania macie o konkrety proszę pisac na mojego email -jest w moich danch na forum Pozdrawiam .

Jeśli ktoś z Forumowiczów bedzie się wybierał na Sierakowskiego to może liczyć na warszawska grupę wsparcia od innych Centaurów fizycznie i namacalnie

dr Haszcz nieobecność

Sentyment sentymentem, dla mnie najważniejsze są wyniki jego pracy- a są niezaprzeczalne! Oczywiste jest, że nie ma ludzi niezastąpionych jednak w temacie enukleacji z wszczepieniem implantu jest ich niewielu - tych znających się na rzeczy. Oby wyzdrowiał jak najszybciej, tego mu życzę jak najbardziej! O tej klinice, o której piszesz jeszcze nie słyszałam nic więc na pewno zagłębie się w temat. Pozdrawiam:)

dr Haszcz nieobecność

Witajcie:)

czekam na operację na lindleya u dr Mariusza Kęcika ale istnieje ryzyko że nie przeprowadzą zabiegu (a ściślej nie kupią implantu) z powodu problemów finansowych szpitala. Czy wie ktoś czy dr Haszcz wrócił do operowania?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)