MENU

Forum - DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam wszystkich..mam nadzieje ,ze mi pomozecie i podzielicie waszymi opiniami na temat tej wady..

Moj obecnie 6 -letni syn urodził sie z biala gruba plamka na rogowce,tera juz wiem,ze jest to dermoid rogowki inaczej skórzak..jak synek mial 10 miesiecy to ordynator z kliniki w lublinie usunal mu te narosl operacyjnie ale po niedługim czasie odrosło do pierwotnej postaci..co kilka miesiecy jezdilismy do kontroli.Dopierojak skonczyl 3 latka lekarz przepisal mu okulary-ma astygmatyzm jednego oka  -tego na ktorym ma dermoid..Wiem ze aby zabieg sie udal oko po usunieciu skorzaka usi byc bardzo dobrze oczyszczone..obecnie szukam dobrego lekarza ktory zajmuje sie  schorzeniami rogowki-mysle o Sosnowcu czy Katowich..jezeli ktos moze polecic mi kogos takiego bardzo prosze o pomoc i namiary..

z góry dziekuje Edii

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Polecam Prof Marek Prost z Warszawy. To bardzo dobry specjalista ma swoją strone internetową

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam.Chciałabym się coś dowiedzieć co dalej dzieje się z pani dzieckiem, a dokładniej z jego dermoidem.Mam 2 miesięczne dziecko u którego zauważyłam to samo.Ciekawa jestem czy da się to kiedyś do końca wyleczyć i jak wygląda codzienne życie pani dziecka.Na temat tego schorzenia nie ma zbyt dużo informacji.Jeśli pani może proszę o jakieś szczegóły.

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

WITAM.DZIECKOW WIEKU 9 MIESIECY MIALO USUNIETY SKORZAK Z ROGOWKI ALE BARDZO SZYBKO ODROSŁ. DOPIERO W WIEKU 3 LAT DR PRZEPISAL DZIECKU OKULARY,GDYZ MOWIL ZE SKORZAK SCIAGA ROGOWKE I TO POWODUJE,ZE SYN BARDZO ZLE WIDZI NA TO OKO.ZAKLEJALISMY Z DDROWE OKO W OKULARKACH I TAK CWICZYLISMY TO OCZKO.PO 2 MIESIACACH WZROK SIE TROCHE POPRAWIL.SZUKALISMY INNYCH SPECJALISTOW,OSTATNIO BYLISMY U PROF PROSTA.SYN CHYBA ZAWSZE BEDZIE MUSIAL NOSIC OKULARY.WYBIERAMY SIE JESZCZE TO SPECJALISTOW NA SLASK.

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam

Ja polecam dr Piotra Ruska. To znakomity lekarz. Ma swoją stronę internetową wiec z kontaktem nie powinno być problemu. Pozdrawiam

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam i dziękuję za informacje.Jeśli pani lub ktoś inny będzie miał jakieś dodatkowe informacje na temat skórzaka i dobrych specjalistów proszę o namiary.Czyli z tego co pani pisała to tak na dobre to nie można się tego pozbyć? Jak będzie miała pani jakieś wieści dotyczące wizyty u  śląskich lekarzy proszę dać mi znać.Też chciałabym wiedzieć gdzie najlepiej się z ty schorzeniem wybierać.Pozdrawiam i życzę zdrowia dla synka.

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Ja również słyszałem o tej przypadłości z racji tego że znajomych córka miała coś takiego. Bardzo współczuję wszystkim którzy na to cierpią

 

 

 

 -------------------------------------------

Pozdrawiam

www.doz.pl 

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam .Jeśli by pan mógł podać mi jakiś bezpośredni kontakt do tych znajomych to bardzo proszę.Szukam ludzi , którzy coś na ten temat już wiedzą.podaję swój email: marzenafbi@interia.pl Pozdrawiam

DERMOID ROGOWKI U DZIECKA

Witam

Nadal tu wchodzę i czekam na ludzi , którzy coś wiedzą na temat skórzaka .Jeśli ktoś coś wie , proszę o kontakt Płaczę Mój e-mail: marzenafbi@interia.pl Pozdrawiam