MENU

Forum - jestem tu nowa i chcialam napisac cos o sobie, pewnie znajda sie tu osoby takie jak ja...

jestem tu nowa i chcialam napisac cos o sobie, pewnie znajda sie tu osoby takie jak ja...

jestem tu nowa i chcialam napisac cos o sobie, pewnie znajda sie tu osoby takie jak ja...

Widzę ze jest tu wiele osob takich jak ja.. troche o mnie.. urodzilam sie juz z zezem zbieznym (sporym) w wieku 8 lat z zbieznego zrobil sie rozbiezny

co prawda w wieku 17 lat mialam operacje na zeza w szczecinie..efekt krotkotrwaly..

zez powrocil po miesiacu , dwoch,, zalamalam sie bo mialam ladne proste oczy po operacji..

jestem mloda dziewczyna 22l. zez bardzo mi przeszkadza w zyciu.. szczegolnie w kontaktach z ludzmi nie raz mialam sytuacje kiedy rozmawiajac w grupie osob ktos nagle powiedzial :'patrzysz na niego czy na mnie'? (chyba rozumiecie , znacie to)

Duzo tu jak i w internecie swietnych opinii wyczytuje o dr.Jochan z Katowic/Zabrza

Mam pytanie czy sa tu takie osoby , ktore operowala dr jochan?

I czy po operacji zez powrocil czy nie?

podobno jest swietna w korekcie zeza , chcialabym wybrac sie do niej choc daleko mam bo mieszkam 50km od szczecina

jestem tu nowa i chcialam napisac cos o sobie, pewnie znajda sie tu osoby takie jak ja...

Witam ciepło,

Rozumiem Cię doskonale. Zupełnie identycznie przechodziłam przez to co Ty. Ludzie są okrutni pod tym względem. A człowiek bierze wszelkie słowa do siebie, a potem narasta niska samoocena. 

Jeśli chodzi o Panią Johan, to byłam jej pacjentką 2 razy. Nie dość, że kobieta- lekarz z powołania to na dodatek wie co robi. Najpierw zaprasza Cię na konsultacje, bada wzrok, a następnie wyjaśnia co dalej można zrobić.

Polecam Ci ją, albowiem poprawiła mój wygląd w kwestii estetycznej.

 

 

Pozdrawiam Cię cieplutko;)