MENU

Forum -

CENTRALNA RETINOPATIA SUROWICZ!

Witam jezdze zawodowo dostawczakiem ,tydzień temu zauważyłem ze żle widzę na lewe oko szczegulnie po zmroku tak jak bym patrzył przez przyciemnione szyby samochodowe . Udałem się więc do okulisty i mam jakiś wypływ surowiczy siatkówki czy coś ,i wizdę po komentarzach ze to nie przelewki. Pani doktor tesz przepisała mi jakies tabletki i zaleciła dużo spokoju . Jak mam zachować spokój jak robię na 2 etaty.ps mam37lat. Pozdrawiam.

Witam;D 

Powiem tak nie jest pan sam;/ Fajnie ze pan pomyslal zeby zalozyc tu konto ;D.JA w wieku 13 lat dostalem z procy mirabelna w lewe oko z ok. pol metra byl przy tym wstrzas mozgu. Mialem isc do szkoly sportowej i dalej w kariere sportowa to byl moj wielki atut. hmmm i stalo sie poszedlem do gimnazjalnej szkoly zwyklej bez kierunku. Moja mama po dlugim czasie namowila mnie abym poszedl do szkoly technicznej zeby wyksztalcic sie jako elektryk,spodobalo mi sie a ze jeszcze byla gwarancja pracy po skonczeniu szkoly to ucieszylem sie jeszcze bardziej. oczywiscie 7 lat bylem zwolniony z wychowania fizycznego. Była to szkola gornicza,po skonczeniu tej szkoly gdy zlozylem papiery do rekrutacji po 2 tyg. zadzwonila do mnie pani z holdingu iz odmowili mi gwarancji. III tu kolejna kłoda. Hmmm chcialem tez sobie prawo jazdy zrobic i coo;/ nie moglem isc razem z rowiesnikami tylko musze czekac do 21 roku zycia. Wiec niech sie pan niezalamuje trzeba byc twardym to sa osoby z bardzo roznymi problemami i to pan zawsze znajdzie jakies porady czy wskazowki;D.

pozdrawiam;)