MENU

Forum - ból oka(po siatkówczaku)

ból oka(po siatkówczaku)

kto poradzi?-ból oka(po siatkówczaku)

Witam

Jestem po obustronnym siatkowczaku.Jjedno oko odratowane, alepo kilkunastu fotokoagulacjach.Całe życie czyli 29 lat było ok,sokoli wzrok i brak bólu,no może sporadycznie.Aż tu nagle w tym roku przez jakiś miesiąc miałam objawy tzw. suchego oka,znaczy szczypało, piekło itp.Okulistka przepisała krople nawilżające i kazała się uspokoić.Po miesiącu jednak oko zaczęło strasznie boleć(głęboko i tak jakby w górnej części oka),okulistka stwierdziła,że to nerwoból i dała Naclof,na drugi dzień bolało wszystko nawet wkoło oka. Poszłam do drugiej okulistki i stwierdziła,że nerwoból i powiedziała,że okulistycznie wszystko dobrze,dała skierowanie do laryngologa i neurologa.Laryngolog wykluczył zapalenie zatok a neurolog powiedział,że może nerw trójdzielny bo jak nacisnął przy jego wyjściu brwiowym, to trochę zakuło.Biorę od niego Neurotop i źle się po nim czuje. Bolało już mniej,ale po miesiącu znowu boli.

Dodam,że jak za pierwszym razem zaczęło boleć, to było po tym jak dużo dużo więcej jeździłam autem i zaczęłam ćwiczyć zumbę i wysiłkowych trochę(z głową w dół, bo nigdy na to nie zwracałam uwagi). Jak oko boli, to źle mi się patrzy itd.i męty w polu widzenia mam.  

Czy ktoś miał podobne problemy???bo już wariuje .Może to normalne wraz z upływającym wiekiem;)może od pogody już tak będzie co jakiś czas? W tamtym roku miałam rezonans i tomograf i wszystko było ok. Z góry dzięki;)

ból oka(po siatkówczaku)

Dla mnie to wszystko brzmi jak problemy z zatokami. Moja mama też miała problemy z zatokami i zdiagnozował je dopiero 3 laryngolog. Fakt jest taki że ciężko znaleźć dobrego lekarza tej specjalizacji. Moja mama w końcu poszła prywatnie do laryngologa w  Łodzi  http://melissamed.pl/laryngolog  i tam dr Grzelczyk w końcu zdiagnozowała jej problemy z zatokami a poprzedni dwaj lekarze stwierdzili że ma jakieś urojone bóle głowy więc znajdź jakiegoś dobrego lekarza laryngologa i niech Ci przebada.