MENU

Forum - Odwarstwienie siatkówki po urazie - polećcie lekarza

Odwarstwienie siatkówki po urazie - polećcie lekarza

Odwarstwienie siatkówki po urazie - polećcie lekarza

Cześć. W 2012 roku doznałem odwarstwienia siatkówki wskutek tępego urazu oka. Miałem robioną witrektomie, podany olej silikonowy. Po kilku miesiącach spuszczono mi olej i podano gaz, gdyż miałem skoki ciśnienia. Dokładnie miesiąc po spuszczeniu oleju doznałem kolejnego odwarstwienia. Znów podany olej, który nosiłem prawie rok. Cały czas miałem problemy z ciśnieniem, więc znów go spuszczono i podano gaz. Tym razem było podobnie. Widzenie (które było jak przez mgłę) skończyło się po ok. półtora miesiąca. Koleje odwarstwienie zakończyło się ponownym podanie oleju. Przy okazji zmienili mi soczewkę, ponieważ moja własna strasznie zmętniała. Rok później po raz kolejny podjęto się usunięcia oleju, ale kiedy leżałem na stole operacyjnym zauważono włókniak podsiatkówkowy. Usunięto go i z powrotem wpompowano olej. Minął kolejny rok, a mój lekarz mówi, że warto spróbować jeszcze raz. Jednak ja zanim zdecyduję się na siódmą operację chciałbym skonsultować się z innym lekarzem. I tutaj moja ogromna prośba do Was. Jeśli moglibyście polecić kogoś dobrego to będę bardzo wdzięczny. W grę wchodzi cała Polska. Jestem młodym człowiekiem i chciałbym uratować to oko, niestety zacząłem tracić nadzieję. Z góry dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

Odwarstwienie siatkówki po urazie - polećcie lekarza

Cześć polecam Konsultację u prof.Marka Prosta z Warszawy to wybitny specjalista przyjmuje prywatnie koszt wizyty to 400zł,ale warto tyle zapłacić bardzo dokładnie bada wzrok i wszystko tłumaczy bardzo miły,życzliwy lekarz.

Odwarstwienie siatkówki po urazie - polećcie lekarza

Poczytaj moje posty tam są lekarze z którymi warto porozmawiać,.