MENU

Forum - CNV - pasma naczyniaste

CNV - pasma naczyniaste

CNV - pasma naczyniaste

Poszukuję kontaktu z osobami które cierpią na tą chorobę w celu wymiany doświadczeń, szukam dobrych okulistów. Mąż jest po kilkunastu injekcjach które na chwilę pomogły, obrzęki w siatkówće  nawracają.

CNV - pasma naczyniaste

Witam. Też choruję na CNV pasma naczyniaste, dostałam 2 zastrzyki ale po 2 widzę gorzej niż po pierwszym:( jestem załamana gdyż mam 41 lat i duże prawdopodobieństwo, że choroba zaatakuje 2 oko. Leczę się w Katowicach na ulicy Ceglanej.

CNV - pasma naczyniaste

Dziękuję za informacje,  życzę zdrowia

CNV - pasma naczyniaste

Ja również życzę zdrowia. A czy udało się dotrzeć do jakiegoś rozsądnego lekarza?? i proszę mi napisać czy dostaje mąż zastrzyki z NFZ czy musicie płacić?

CNV - pasma naczyniaste

Przez kilka lat zastrzyki były refundowane, ostatnio leczy się prywatnie w klinice prywatnej we Wrocławiu, nastąpiło gwałtowne pogoszenie widzenia, otrzymał eylya (koszt 2000 zł) czeka go seria iniejkcji. Czekamy na miejsce na NFZ ale nie ma jeszcze zapisów na przyszły rok. Gdzie Pani się leczy czy są efekty leczenia?

CNV - pasma naczyniaste

Do Fasolki: przepraszam nie zauważyłam że pierwszy post był też od Pani, jeśli pojawi się nowe leczenie u Pani nowe metody będe wdzięczna za informacje.