MENU

Forum - Operacja zeza. Naroza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

Operacja zeza. Naroza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

Operacja zeza. Narkoza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

Witam, chciałbym się poddać operacji usunięcia zeza. Oko zezujące widzi, ale nie tak wyraźnie jak oko zdrowe.

 

U jakiego lekarza lepiej wykonać operację - dr Jochan w Katowicach/Zabrzu czy dr Borissovej we Wrocławiu? 

 

Jaka forma znieczulenia jest lepsza - narkoza czy znieczulenie miejscowe? 

 

Pozdrawiam

Operacja zeza. Naroza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

Witaj :)

Minął tydzień od mojej operacji zeza. Operowala mnie pani dr Jochan która jest jednym z najlepszych lekarzy jakich dotąd poznałam i szczerze polecam każdemu!! Umówiłam się na wizytę  przed samą operacją, na następny dzien byłam już w Katowicach w klinice 2000 (gdzie pracuje naprawe wykwalifikowana kadra). Byłam pod CAŁKOWITĄ NARKOZĄ (i tą formę polecam, bo zabieg mimo wszystko JEST dość inwazycjny), okazało się że miałam operowane nie jedno- zezujące oko, ale oba.

Pierwsze 3 dni po operacji były dla mnie udręką, nie umiałam na długo otworzyć oczu, głównie leżałam i słuchałam, oczy jako tako nie bolą i nie czuć załozonych szwów. Już teraz powracam do normalnosci :D

 

Moim problemem nie byył sam zez ale podwójne widzenie, które zniknęło i za to nie potrafie nawet wyrazić swojej wdzięczności. Co zdziwiło mnie najbardziej, to fakt ze 3 dni po operacji dr Jochan we własnej osobie zadzwoniła na mój nr telefonu i spytała się  o efekty, ogólne samopoczucie i prosiła by umówić się na wizytę kontrolną.

Z tego względu polecam własnie tego a nie innego lekarza, niektórzy przyjeżdżali az z drugiego końca polski do kliniki na operacje. Pani Jochan jest uroczą starszą kobietą o ogromnym doświadczeniu. W moim przypadku zez i obuoczne widzenie- wyleczone :))

Operacja zeza. Naroza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

Z chęcią podłączę sie do tego tematu :)

Prosiłabym o namiar na Dr. Jochan :)

Jak długo czeka się na wizytę ?

 

 Naleczowianka11 - Mogę się jakoś skontaktować z toba na prv ?

 

 

 

Operacja zeza. Naroza czy znieczulenie? Dr Jochan czy Borissova?

migotka1983 pewnie ze tak! Pisz na maila ;)

julia.mez@onet.pl