MENU

Forum - Zez dwojenie po operacjach pomocy

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Witam wszystkich. Jestem po 3 operacjach zeza u dr Johan. Nigdy w życiu gorzej nie patrzylem. Z malego problemu ktory nie miał wpływu na moje życie aż do teraz gdzie mam dużo częstrzego zeza, dwojenie które utrudnia mi życie. Przed tym całym koszmarem miałem zeza rozbierznego, teraz równiez z tym że oko czasami się nawet nie rusza I wtedy mam przed oczami matrixMarszczę brew. Szczerze to myśle o usunieciu oka. Czy dwojenie da się cofnąć. Czy jest ktoś kto ma podobny problem? Proszę o pomoc.

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Nie ma tu nikogo kto byłby w stanie mi doradzić?😶. Będę bardzo wdzięczny😉

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Hej ja mam podwójne widzenie juz jakieś 11 lat zmienne zblizy na dal,denerwujące a okulary pryzmatyczne próbowaleś ,polecam najsilniejszy oksydant świata Astaksantyna lepsze od witamine E .50Razy ,40Razy silniejsze niz beta karoten ,800razy ektywniejsza niz koenzym q10 na grupie diplopia -Double vision ktoś napisal,że mu wyprostowało trochę oczy i widzi lepiej ,więc polecam astaksantyne ,ja jutro zamawiam ponoc regularne branie moze pomoc w diplopi podwójnym widzeniu nie dawno się o tym dowiedziałem,lepsze niz luteina i zaeksantyna,glowa do góry też sie z tym męcze nie jestes sam pozdrawiam cię serdecznie duzo zdrowia.:)

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Dziękuję za odpowiedź. Czytałem już o okularach pryzmatycznych lecz nie próbowałem. Nie wyobrażam sobie aby ich używać na codzień. Drugi obraz który widzę jest bardzo często, że tak powiem nierówny. Zezuje mi lewe oko. Jak patrze w lewą strone to zeza mam cały czas I ten drugi obraz różni się od tego jak patrze na wprost. Niewiem jak to wytlumaczyc ale często ten drugi obraz nachodzi mi na ten dobryMarszczę brew. Np jestem 3 metry od telewizora I siedze w taki sposob że patrzę w lewą stronę I w miejscu tv widzę komodę która jest pod tv I to się zmienia jak w kalejdoskopie. Wtedy mam zeza robieżnego. Zdarza się też że lewe oko się wogòle nie rusza I wtedy jest kosmos. Z jazdą samochodem podobnie. Podziwiam Cię że 11 lat z tym żyjesz. Do tej pory pluje sobie w twarz że zaryzykowałem pierwszą operacją, z każdą następną było jeszcze gorzej. Nie wiem co mam z tym dalej zrobić. Potrafie do pewnego stopnia to kontrolować, ale to wymaga myślenia o tym I to mnie dobija, śni mi się to po nocach nawet Dr Johan. Przepraszam za tak długi wpis ale musiałem to z siebie wyrzucic

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Rozumiem twój ból dwoje nie to strasznie denerwująca choroba, już bym wolał być jednooczny, ale mieć 100%ostrosci, ja widzę podwójnie poziomo akurat a badania za dużo nie wykazują, spróbuj astaksantyne, omega 3,trenuj oczy może akurat pomoże, polecam trening z. Kołami eksentrycznymi, dieta bogata w ryby,pstrąg, łosoś, zawsze można okluzje zastosować przeźroczysta soczewkę, lub protetyczna soczewkę zasłaniającą, Źrenice, rosyjski lek semax donosowo może pomóc. Poprawić wizję, ale trudno dostępny i drogi trochę. 

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Dzięki wielkie za rady.

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Witam ja tak mam miałem 11 dni temu operację żeza rozbieżnego  i skośnego 

Zez dwojenie po operacjach pomocy

To znaczy cały czas tak mam 

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Witam

Czy moglibyście  mi powiedzieć czy to się uspokoiło, to dwojenie obrazu?

Re: Zez dwojenie po operacjach pomocy


Krzysztof1:
Witam ja tak mam miałem 11 dni temu operację żeza rozbieżnego  i skośnego 

 

 

Witam  kolego czy uspokoiło Ci się to podwójne widzenie i jako efekt po zabiegu?

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Witam. Czy jakoś sobie poradziliście z dwojeniem? Czy ktoś jeszcze stosował astaksantynę i z jakim efektem?

Zez dwojenie po operacjach pomocy

Czesc mi niestety nic nie pomogło do dzisiaj ,musze jeszcze sprawdzic osobno RMI przysadki mozgowej,do dzisiaj niestety nie wiem dlaczego widze podwójnie ,zalezy jakie masz schorzenie,bo jednym moze pomóc np na problemy oczne sok z borowki,aroni ogolnie łączy sie je razem z drugim moze pomóc luteina,i astaksantyna,byś musial sprobowac astaksantyne mi do dziś nic nie pomogło,i nie zanosi sie na poprawe ,Tauryna tez jest dobra na oczy być moze byś musial sprobowac L-tyrozyne moze i by pomoglo coś na oczy,wziąść wiekszą dawkę Astaksantyny i brac podczas jedzenia ,no i okulary ajuwerdyjskie poprawiają na jakiś czas ostrość. Byś musial napisac od czego widzisz podwójne wtedy by łatwiej było cos poradzić.