MENU

Forum - po ahmedzie ciśnienie nadal utrzymuje się

po ahmedzie ciśnienie nadal utrzymuje się

po ahmedzie ciśnienie nadal utrzymuje się

Witam wszystkich

miałem wszczepioną zastawkę ahmeda miesiąc temu. czy to możliwe że bez kropel obniżających ciśnienie ahmed nie poradzi sobie z ciśnieniem. przed operacją miałem dość wysokie bo około 45 brałem leki ,a teraz bez kropli 30 a jak krople zapuszczam i robię masaż oka to wacha sie w granicach 20. Pytam sie bo to dość ważne dla mnie bo czeka mnie jeszcze kilka operacji na to oko a puki ciśnienie się nie ustabilizuje to prawdopodobnie nic nie można robić w oku dodam że oko było po urazie a ja mam26lat . Bardzo prosze o jakieś informacje pozd.

po ahmedzie ciśnienie nadal utrzymuje się

Hej  co z zstawkę ci wszczepiali, ptyam bo być może i mnie to dotyczy. Jak możesz to napisz

po ahmedzie ciśnienie nadal utrzymuje się

Witam cię:)

A więc mogę tylko tyle powiedzieć że dzieki tej zastawce ahmeda ciśnienie utrzymuje sie na poziomie 18 - 20 także jestem zadowolony, tylko muszę zapuszczać kropelki dwa razy dziennie do oka ale to nie jest już problem :)Na 8 luty mam zaplanowaną operacje wszczepu soczewki i włąśnie dzięki temu że ciśnienie spadło to zabieg będzie można wykonać:)

Moje oko ma bardzo dużą bliznę po szyciu i ahmed ma utrudnione zadanie także być może ty nie będziesz musiała używać kropli życzę powodzenia i pozd.