MENU

Forum - ENCORTON-opinie

ENCORTON-opinie

ENCORTON-opinie

WITAM....mam pytanko ,czy ktoś z was zażywał encorton?z tego co wiem to lek sterydowy...wielu ludzi mówi że przez stosowanie tego leku przybiera sie na wadze a raczej puchnie....hmmm?a jak było z wami?prosze o opinie na ten temat bo szczerze mówiąc boje się zacząć kuracje tym lekiem...pozdrawiam

ENCORTON-opinie

zapomnialem dodac że oczywiście kuracja przepisana przez okulistke w związku ze schorzeniem nerwu wzrokowego....

ENCORTON-opinie

Ja zażywałam dwukrotnie, ale nie przypominam sobie żebym przybrała na wadze przez ten lek, żadnego puchnięcia również nie zauważyłam. Kiedyś po wyjściu ze szpitala ze stanem zapalnym po operacji, mój okulista mi go przepisał i naprawdę mi pomógł. Ale każdy organizm róznie reaguje, ja u siebie skutków ubocznych nie zauważyłam.

ENCORTON-opinie

wITAM!   Ja jestem po dlugotrwalej kuracji sterydowej i wiem, ze sterydy dzialaja na czlowieka pobudzajaco, tak jak by nas rozpierala energia.  Moze wystapic wysypka skorna cos jak tradzik, moze swedziec cialo .   Moja kuracja trwala m-c i w ciagu tego m-ca przytylam 4 kg ale nie w skutek samego sterydu tylko po prostu ja mialam podczas leczenia wzmozony apetyt i duzo jadlam.

w moim przypadku wystapila opuchlizna twarzy i szyi pewna lekarka nazwala to "chomiczymi policzkami".    Ponoc podczas zazywania lekow sterydowych nie wolno wystawiac sie zbytnio na slonce - no ale teraz nam juz nadmierne naslonecznienie nie grozi.     Z tego co slysze ENCORTON jest znanym lekiem przeciwzapalnym.  Nie ma co miec wiekszych obaw wszystko da sie przezyc.  Jak kaza trzeba brac.

ENCORTON-opinie

Ja brałam jak miałam jakieś 8-9 lat z powodu toksoplazmozy. Przytyłam sporo i nie wyglądałam zbyt ciekawie, ALE szybko schudłam (tak po prostu, nigdy w życiu się nie odchudzałam). Dziś jestem "patykiem" , pewnie dlatego, że mam strasznie szybką przemianę materii i dużo problemów z tym związanych. Jeśli chodzi o Encorton to strasznie zniszczył mi żołądek, przez co do dziś nie mam spokoju z nim:/ Ciągle jest gorzej :/ Dlatego musisz się skonsultować z lekarzem, żeby dał ci coś, by zapobiec zniszeczeniu żołądka, ja byłam zbyt mała, by o tym pomyśleć :/

ENCORTON-opinie

Ja też po tym przytyłam.. Brałam to kilka razy jako lek przyspieszający działanie innego, to było chyba wtedy, gdy leczyłam toksocaroze.. Wyleczyłam, aż sama nie mogłam w to uwierzyć. :)

ENCORTON-opinie

nie pamietam czy to było to, bo to jakies 3-4 lata temu. tez bralem jakies tabletki po operacji, wysypka na plecach i przytylem troszke, ale spoko, łatwo to spalić, łatwiej niz z obżerania sie fast foodami :) miesiac ćwiczen i jest jak wczesniej :)

ENCORTON-opinie

Cześć, ja właśnie kończę 7-miesięczną "kuracje" encorton-em i przyznam że trochę przybrałem na wadze, chociaż nie koniecznie musiało to być spowodowane lekiem. Nie zauważyłem żadnych innych objawów, co prawda na każdego może inaczej działać ale z tego co wiem nie ma co się martwić na zapas...