MENU

Forum - operacje siatkówki w Łodzi

operacje siatkówki w Łodzi

operacje siatkówki w Łodzi

Czy ktoś może mi podpowiedzieć w jakim szpitalu w Łodzi przeprowadza sie operacje siatkówki w ramach NFZ i nazwiska dobrych okulistów od siatkówek. Pozdrawiam. koza1123

operacje siatkówki w Łodzi

Witaj Zofio,

czytałem na Forum Twoją "siatkówkową" historię. Ja mam bardzo podobny problem. Pisałem o tym niedawno na forum w wątku "olej silikonowy". Leczę się na Oddziale Okulistyki w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. N.Barlickiego w Łodzi. Przeszedłem tam 8 operacji siatkówki: opasanie z podaniem powietrza, trzy witrektomie (dwie z olejem silikonowym, jedna z powietrzem), dwa razy zakładano plomby siatkówki. Było też kilka innych niezbędnych zabiegów. Wszystko odbywało się bezboleśnie, w znieczuleniu ogólnym. Skutek pozytywny - widzę operowanym okiem! Pozdrawiam.

operacje siatkówki w Łodzi

witaj Zofio ja jestem po operacji oka siatkowki juz 34 lata mialam ja w LODZI KLINICE WAM nie wiem jak teraz tam jest ale to dobry szpital pozdrawiam cie

Re: operacje siatkówki w Łodzi


Mariusz2008:

Witaj Zofio,

czytałem na Forum Twoją "siatkówkową" historię. Ja mam bardzo podobny problem. Pisałem o tym niedawno na forum w wątku "olej silikonowy". Leczę się na Oddziale Okulistyki w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. N.Barlickiego w Łodzi. Przeszedłem tam 8 operacji siatkówki: opasanie z podaniem powietrza, trzy witrektomie (dwie z olejem silikonowym, jedna z powietrzem), dwa razy zakładano plomby siatkówki. Było też kilka innych niezbędnych zabiegów. Wszystko odbywało się bezboleśnie, w znieczuleniu ogólnym. Skutek pozytywny - widzę operowanym okiem! Pozdrawiam.

 MARIUSZ, A U KOGO SIĘ TAM LECZYSZ?

 

operacje siatkówki w Łodzi

Leczyła mnie w tej klinice dr Dorota Pałenga-Pydyn.

operacje siatkówki w Łodzi

DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ.