MENU

Forum - widzę kółko w prawym oku POMOCY!!!

widzę kółko w prawym oku POMOCY!!!

widzę kółko w prawym oku POMOCY!!!

witam,

 

 Zaczęło się od jakiegoś tygodnia kiedy to dopadła mnie kilkudniowa migrena, dokładnie to w przedostatnim dniu migreny rano zauważyłam że widzę kółko przy mrugnięciu , które w ciągu 20 minut znikało powoli, sytuacja powtórzyła się kolejnego dnia później miałam 2-3 dni spokoju więc uznałam, że to może być spowodowane migreną, jednak wczoraj i dzisiaj powtórzyła się sytuacja choć czuję się świetne, co to może być ? Nadmienię jeszcze, że od 3 tygodni noszę okulary prawe oko -1, lewe +1,5 czy to może być przyczyną mojego problemu?

PROSZĘ O POMOC bo do okulisty jestem zapisana ale dopiero w marcu a  jeszcze trochę a z nerwów zwariuję :(

widzę kółko w prawym oku POMOCY!!!

Moim zdaniem to oba towarzyszacy migrenie ale ja nie okulista.   Zdecydowanie polecam podejscie do poradni okulistycznej i bezposrednia rozmowe z lekarzem okulista w gabinecie pomijajac pielegniarki rejestraci, bo one powiedza ze nie ma miejsca ni wolno itd...Trzeba sie tez troche poobserwowac czy takie zjawisko ni e wystepuje przy bolu glowy czesciej.  O taka sytuacje mozna tez zapytac interniste.

Ja naprawde do znudzenia odsylam do okulisty to jest forum a to nie zastapi lampy okulistycznej .  Moim zdaniem kto wrazliwszy to niepotrzebnie dorabia ideologie do blahostek Takie moje zdanie...

widzę kółko w prawym oku POMOCY!!!

Nie no okulista przede wszystkim juz jestem umówiona na nowy rok, tylko chiałam sie zorientować czy może ktos z forumowiczów miał podobne symptomy, co do objawu może on byś spowodowany i migreną i wydaje mi się dopasowywaniem sie oka do nowych okularów, cześniej nosiłam okulary od czasu do czasu więc może to jest przyczyna bo kółko widzę regularnie średnio godzinę po przebudzeniu i później znika no coż zobaczymy powie lekarz, możer do wizyty sytuacja sie unormuje :)