MENU

Forum - Problem z okiem

Problem z okiem

Problem z okiem

Witam to mój pierwszy pos.  jestem również jednooczna 

 

ostatnio męczy mnie straszliwy ból oka, głowy do tego doszły męty, mroczki oraz błyski (latające, co bardzo denerwuje i przeszkadza)

jeszcze jakby tego brakowało w zdrowym oku barwy trochę przyblakły i mam problemy z rozpoznawaniem 

 zastanawiam co to może być.... bo do okulisty trzeba trochę poczekać  (w sumie nie tak długo jak np do kardiologa czy ortopedy no ale jednak)

 

 

Problem z okiem

Jest coś takiego jak nagły przypadek.

Problem z okiem

to raczej nie mi to tłumaczyć

 wiesz nie każdy mieszka w mieście

Problem z okiem

Tak jak napisal Pawel "nagly przypadek"masz jedno oko i powinni Cie przyjac odrazu

Ja tez mieszkam w malym miescie i do kazdego lekarza sa zapisy -niestety

A jesli juz jest naprawde tak trudno to moze jedz do miasta i w prywatnym gabinecie sie przebadaj 

Problem z okiem

Ja to bym juz kase kombinowala i i na jednej nodze nawet gnała do okulisty prywatnie a nie dumala co i jak i dlaczego.  nic i nikt nie zastapi badania .  Oby tylko wszystko bylo ok.  

Problem z okiem

Tak przyłączam się do głosu Roni ma słuszną rację.Nie ma co kiedy boli to proszę koniecznie przebadać,może to nie być oko może to co innego ,proszę zawsze być jednej myśli,że wszystko będzie dobrze jeśli w czas jest dobra diagnoza lekarza.Jesteśmy z Tobą więc posłuchaj chyba starszej  ,, ciotki"i zdrówka życzę.Pozdrawiam cieplutkoZasady Ĺźyciowe