MENU

Forum - od listopada piekło

od listopada piekło

od listopada piekło

Witam wszystkich , od listopada nie widzę na lewo oko. Watałam rano i poprostu nie widziałam.Jest mi bardzo ciezko, studiowałam architekture , musiałam przerwać(mam urlop zdrowotny) niewiem co ze soba zrobic.Lezałam w szpitalu 3 tygodnie, podejzewali u mnie zapalenie , niestety wyszłam do domu tylko z prawidłowymi badaniami, po 2 miesiacach dowiedziałam sie ze wystapił u mnie zator, Jestem załamana, nie spie, boje sie zamknąc oczu , zaden lekarz nie daje mi szans ze nie powtorzy sie zator, to bybyło straszne, własnie wracam od dr piotroskowskeij ze zgorzelca, byłam tam od wtorku , niestety nic, leczono mnie u dr turno, i wielu innych , wczoraj zadzwoniiłam do dr jochan , mam jej dzisiaj wysłać materiały i bedzie konsultowac mnie z berlinem , boje sie , LUDZIE przychodza i daja mi namiary na różnych bioenergoterapeutów, ja w to niewierze, leczono mnie sterydami , tysiace krapel na jaskre, zacme, .jak wy sobie z tym radzicie,? ja nie daje rady juz, na pozor jestem silna osoba ale jak sie zamykam w pokoju cały czas płacze, wdodatku mam problemy z sercem i watroba, lekarze rozkładaja rece, opisuja, i ma powstac ksiazka, mam nadzieje ze odkryja od czego poszedł mi zator, 

nie mam objawów tylko zatorowosci, poprostu mam wszystki naczynia zablokowane, nie mozna rozróznic jednych od drugich , przepraszam za błedy ale słabo widze mam zakropione oczy).CZY MOZE KTOS ZNA JAKIS NAJLEPSzego okuliste w kraju , na swiecie? wdodatku byłam fotomodelka, a teraz ucieka mi oko, dr powiedziała ze mozna to zrobic kosmetycznie  ale dopiero gdy całkiem  ucieknie, mam 20 lat , w tym roku, kazdy lekarz załamuje rece, mowi ze mam uwazac na oko prawe, ale jak? 

od listopada piekło

WITAJ.Ja proponowałabym Ci się zgłosić jeszcze na konsultację u dobrego neurologa,bo jakoś dziwnie mi osobiście się kojarzy zator z dysfunkcją naczyń krwionośnych ,a więc to dla mnie tylko pierwsze co się nasuwa to neurolog.Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia:)

od listopada piekło

Współczuję i rozumiem, Nistety tak naprawdę jedyne co teraz możesz zrobić to znaleźć dobrego lekarza i oczywiście uważać na to oko które jest jeszcze zdrowe. Zdaję sobie sprawę, że cięzko przejśc nad tym do porządku dziennego. Nie wiem czy już ci powiedziano że nie ma szans czy jeszcze istnieją jakieś możliwości. Skonsultuj swój stan z naprawdę dobrym okulistą i działaj póki jest jeszcze szansa.

Nic nie pomoże użalanie się nad sobą. Wbrew pozorom bez jednego oka można żyć normalnie i  nie jest to aż taka dysfunkcja jak teraz ci się wydaje. Jeśli już naprawdę nic nie da się zrobić z tym zadbaj koniecznie o to które ci zostało. Ciesz się zyciem jak dawniej, a może nawet bardziej. Ja od kiedy mam świadomość tego jak łątwo można stracić oko mam wrażenie że widzę wszystko dokładniej niż ci którzy tego nie wiedzą i doceniam to podwójnie bo być może nie dane mi będzie już takich rzeczy oglądać.

Nie załamuj się bo to najgorsze co możesz zrobić, Działaj póki jest co ratować. Poczytaj chociażby to forum aby zrozumieć że można z tym żyć wcale nie gorzej niż z obojgiem oczu. Powodzenia życzę. Trzymaj się ciepło

od listopada piekło

MIAŁAM NEUROLOGA, powiedział ,że wszystko ok, Przebadana z góry na dół, ciagle dzwonie wszędzie i umawiam się na wizyty , albo też i okuliści dzwonią i pytają czy przyjade do nich, Nigdy się nic nie działo, a teraz probem z sercem z wątrobą , czuję się jak wybryk natury , a lekarze żartują ze jeszcze weterynarz mnie nie badał.Teraz chcę jechać za granicę ,może tam mi coś konkretniejszego powiedza a nie tylko ,że jeszcze w życiu takiego czegoś nie widzieli, Boje się wszystkiego , nawet zasnąć , leże z lusterkiem i ciągle wstaje i sie przyglądam oku , pozdrawiam

od listopada piekło

Serdecznie wpolczuje tego wszystkiego  i polecam jakies lagodne uspokajacze, bo z nerwow mozna zwariowac.  Zycze dobrego lekarza -  diagnostyka!  skoro nie da sie wyjasnic przyczyny trzeba lagodzic objawy.  Wzrok poszedl tylko w jednym i to jest dobrze w tym wszystkim, ze drugie zostalo .  Trzeba dalej zyc i myslec optymistycznie!!!

od listopada piekło

wiem :) mam nadzieje ,że sie przyzwyczaje do nowej sytuacji.dziekuje pozdarawiam