MENU

Forum - KURS

KURS

KURS

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE. MAM NA IMIĘ MAGDA I MIESZKAM W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI KOŁO BIELSKA BIAŁEJ. MAM ZA SOBĄ 7 OPERACJI, OLEJ W OKU I 3 WIKTREKTOMIE. NA RAZIE MAM SPOKÓJ Z TYM OKIEM , JEŻDŻĘ NA KONTROLE DO OKULISTY ŚREDNIO 5 RAZY DO ROKU, TO I TAK MAŁO W PORÓWNANIU Z TYM CO BYŁO ZARAZ PO OPERACJACH. W OKU WIDZĄCYM MAM ZA TO LICZNE MĘTY W CIELE SZKLISTYM I JEST ZAGROŻENIE , ŻE MI SIE SIATKÓWKA W TYM DRUGIM OKU ODLEI, NIE WIADOMO KIEDY, ALE JEST DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO, ALE MNIE TO NIE ZAŁAMAŁO, A WRĘCZ PRZECIWNIE ZMOTYWOWAŁO DO DZIAŁANIA, PODJĘŁAM NAUKĘ W TECHNIKUM EKONOMICZNYM, ALE NAWET JAK SKOŃCZĘ TĘ SZKOŁĘ, TO Z MOIMI PROBLEMAMI ZE WZROKIEM, NIE ZASIĄDĘ PRZY KOMPUTERZE- SZTUCZNA SOCZEWKA, OLEJ W OKU, A TYM WIDZĄCYM LICZNE MĘTY, SIEDZENIE PRZY MONITORZE POWODUJE ŁZAWIENIE I PIECZENIE OBU OCZU, OBRAZ STAJE SIĘ. ROZMAZANY, DLATEGO MUSZE SIĘ POKUSIĆ O JAKIŚ KURS,

TYLKO  JAKI WYBRAĆ? MOŻE MI KTOŚ DORADZI? PRACA NIE MOŻE BYĆ FIZYCZNA- BO OLEJ MOŻE WYPŁYNĄĆ, RAZ SIĘ TAK STAŁO, WIĘC NIE CHCĘ RYZYKOWAĆ POWTÓRKI, KOMPUTEROWA ODPADA, BO KIEPSKO WIDZĘ. MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ? CZYTAŁAM FORUM, WYPOWIEDZI, WIEM, ŻE MOŻE BYĆ ZE MNĄ GORZEJ, ALE CHCĘ MYŚLEĆ POZYTYWNIE, BO TYLKO TAKIE MYŚLENIE DAJE ŻYCIU SENS I JEST MOTOREM DO DZIAŁANIA, A JA MAM DLA KOGO ŻYĆ , MAM  MĘŻA I DWIE MAŁE CÓRKI.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH JEDNOOCZNYCH I ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIAT.UĹ�miech

KURS

SZKODA, ŻE NIKT MI NIC NIE DORADZIŁ, TYLU LUDZI NA FORUM I ŻADNEJ ODPOWIEDZI, JAKBYM NAPISAŁA, ŻE JESTEM ZAŁAMANA TO PEWNIE BY MNIE ZACZĘLI POCIESZAĆ, ALE JA SIĘ TAK NIE CZUJĘ, MAM KOCHAJĄCĄ RODZINĘ, SPOKÓJ Z OPERACJAMI NA JAK DŁUGO TO NIE WIEM I STARAM SIĘ O TYM NIE MYŚLEĆ , JEDYNY MÓJ PROBLEM TO BRAK PRACY, MUSZĘ SIE ZDECYDOWAĆ NA JAKIŚ KURS, ŻEBYM MOGŁA PRACOWAĆ PO TYM KURSIE, NIE MUSZĘ WIELE ZARABIAĆ, GŁÓWNIE CHODZI MI O TO BY SKŁADKI BYŁY OPŁACANE, ABY SIĘ STARAĆ O RENTĘ W ZUSIE W PRZYSZŁOŚCI.OGROMNA SZKODA...

KURS

Witaj. Ludzi na forum dużo, ale może nie wszyscy mają doświadczenie w tej kwestii. Ja bym chętnie pomogła, ale nie wiem co Ci doradzić- ja nie miałam z tym problemu. Pozdrawiam i napewno ktoś się znajdzie kto przeczyta tego posta i pomoże. Jedyne co od siebie mogę doradzić, to może dwuletnia szkoła na kosmetyczkę-zawsze to coś- tam nie będą Cię oceniać za wyglad tylko za umiejętności.

KURS

DZIĘKI, ŻE ODPISAŁAŚ, NIE TRACIŁAM NADZIEI, ZE W KOŃCU KTOŚ SIĘ ODEZWIE.

KOSMETYCZKA TEŻ ODPADA, BO TAM JEST CHEMIA, A OKULISTA POWIEDZIAŁ ŻADNEJ CHEMII, ZAPISAŁAM SIĘ DO TECHNIKUM : TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH, ALE MUSIAŁAM ZREZYGNOWAĆ Z TEGO, BO TA NIESZCZĘSNA CHEMIA.

TO OKO STRASZNIE MNIE OGRANICZA, DLATEGO MAM PROBLEM Z TYM KURSEM, ŻE JUŻ O ZAWODZIE NIE WSPOMNĘ, UCZĘ SIĘ W TECHNIKUM EKONOMICZNYM, PO 1,5 ROKU WZROK W TYM WIDZĄCYM SIĘ POGORSZYŁ I JUŻ NIE MOGĘ PRACOWAĆ NA KOMPUTERZE, A NAJBARDZIEJ BOLI MNIE TO, ŻE JA TO WSZYSTKO ROZUMIĘ I BYŁABYM DOBRĄ KSIĘGOWĄ, ALE CO WSZĘDZIE KOMPUTER, A TEGO TO JA JUŻ NIESTETY  NIE PRZESKOCZĘ.

NAZYWAM SIĘ MAGDA MIESZKAM W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI KOŁO BIELSKA BIAŁEJ , UCZĘ SIĘ W TECHNIKUM JAK JUŻ WSPOMINAŁAM WCZEŚNIEJ, MAM 30 LAT, MĘŻA I DWIE CÓRKI I WIELKĄ CHĘĆ DO ŻYCIA, PO 7 LATACH LEKARZE ORZEKLI, ŻE JUŻ NIE MOGĄ MI POMÓC I DO KOŃCA ŻYCIA NIE BĘDĘ WIDZIEĆ NA TO OKO, W SUMIE SIĘ UCIESZYŁAM, BO ŻYCIE OD OPERACJI DO OPERACJI JEST NUDNE I TAKIE BEZCELOWE. CHCIAŁAM PODJĄĆ PRACĘ, ABY ZAPRACOWAĆ NA RENTĘ, ALE ZE ŚREDNIM TECHNICZNYM W DODATKU Z 1 GRUPĄ NA OKO TO NIKT NIE CHCE, STĄD POMYSŁ NA TEN KURS.

NAPISZ COŚ O SOBIE.JAK RADZISZ SOBIE W ŻYCIU, CZYM SIE ZAJMUJESZ?

POZDRAWIAM

KURS

Witaj. Ja studiuję we Wrocławiu prawo i mam na imię Kamila a w styczniu skończyłam 20 lat. Co do mojego życia to dosyć starannie opisałam je w poprzednich postach. Można powiedzieć, że nie odczuwam ograniczenia w życiu codziennym- przypuszczam tylko ze będę musiała kiedyś tam mieć cesarskie cięcie przy porodzie a tak to żyję normalnie, mam ambicje i mimo wszystko pre do przodu. Gdy chce zapomnieć o problemie zakładam przeciwsłoneczne okulary i wszystko wydaje się być normalne :) Przez 8 lat trenowałam pływanie, a teraz całkowicie oddałam się studiom. Po rodzinie mojej mamy mam "uzdolnienia" plastyczne. Nie jest to nic wielkiego, robię drzewka szczęścia z drucika i koralików, kwiaty z papieru, ozdoby z filcu i inne takie duperele :) Ogólnie na co dzień jestem nerwową osobą, chociaż znajomi raczej tego nie doświadczają, a robienie jakiejś ozdoby naprawdę mnie uszczęśliwia :) Mogę robić godzinami jakiś stroik i nie denerwuję się przy tym. Spotkało mnie w życiu wiele przykrości i brak akceptacji u rówieśników, ale jak to się mówi "było, minęło" :). Przez to co mnie spotkało musiałam szybko dorosnąc, ludzie lubią ze mną rozmawiać- można powiedzieć że jestem takim powiernikiem wszelkich sekretów. Lubię pomagać innym, zawsze staram się każdego zrozumieć- to chyba taka moja wrażliwość. Jedyne co mi w życiu naprawdę przeszkadza to to, że bardzo się boję o własne zdrowie- to wynika z psychiki- przypuszczam że dlatego iż jako dziecko mogłam pozegnać się z życiem. Teraz gdy tylko dostanę gorączki to panikuję, że coś mi poważnego dolega. Rodzice się przyzwyczaili, ze nie raz dzwonię do nich ze studiów spanikowana ze coś mi jest- a to paluszek mnie boli a to coś innego. Z innych się śmieję, że tak przesadzają, ale gdy mnie coś zaczyna dotyczyć to całkiem inaczej na to patrzę. Obiecuję, że pomyślę nad jakimś zajęciem dla Ciebie, bo napewno coś da się wymyśleć :). Pozdrawiam serdecznie

KURS

WITAM. WIDZĘ, ŻE MIMO WSZYSTKO SIĘ NIE ZAŁAMAŁAŚ, JA TEŻ TAKA STARAM SIĘ BYĆ, TWARDA  UCZĘ SIĘ W TECHNIKUM, PRZERWAŁAM STUDIA TERAZ ŻAŁUJĘ, NO, ALE TRUDNO, MIAŁABYM WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI JEŻELI CHODZI O OFERTY PRACY.

JA TEŻ JESTEM PRZYSŁOWIOWY NERWUS, ALE SWEGO CZASU ROBIŁAM RÓŻNE RZECZY Z WIKLINY, PRACA MAŁO PŁATNA, A PRZEDE WSZYSTKIM CZASOCHŁONNA. MYŚLAŁAM O TAKIEJ NORMALNEJ, ŻEBY WYJŚĆ DO LUDZI, POROZMAWIAĆ, KONTAKT Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM DUŻO DAJE, CHOCIAŻ LUDZIE NIE KTÓRZY SA OKROPNI, JA PAMIĘTAM, ŻE JAK BYŁAM DZIECKIEM TO MUSIAŁAM CHODZIĆ W OKULARACH I WOŁALI ZA MNĄ OKULARNICA, KIEDYŚ NIE BYŁO TAKICH FAJNYCH OPRAWEK JAK TERAZ TYLKO TAKIE SZPECĄCE.

JAKOŚ TEGO SPECJALNIE NIE ODCZUWAM, ŻE NIE WIDZĘ I SIĘ TYM TAK BARDZO NIE PRZEJMUJĘ, SA BARDZIEJ CHORZY LUDZIE NP.NOWOTWÓR LUB JAKAŚ INNA NIEULECZALNA CHOROBA

JA TEŻ PANICZNIE BOJE SIĘ O ZDROWIE, A ZWŁASZCZA O OKO, KTÓRE MI POZOSTAŁO, ALE TAK JUŻ CHYBA JEST, ZE ZDROWY CZŁOWIEK NIE DOCENIA TEGO CO MA, A CHORY Z KOLEI NA SIEBIE CHUCHA I DMUCHA, BO WIE CO MOŻE STRACIĆ. ALE TRZEBA MYŚLEĆ POZYTYWNIE , BO TYLKO POZYTYWNE MYŚLENIE NADAJE ŻYCIU SENS.

POZDRAWIAM

Re: KURS


MAGDA SZ:
SZKODA, ŻE NIKT MI NIC NIE DORADZIŁ, TYLU LUDZI NA FORUM I ŻADNEJ ODPOWIEDZI, JAKBYM NAPISAŁA, ŻE JESTEM ZAŁAMANA TO PEWNIE BY MNIE ZACZĘLI POCIESZAĆ, ALE JA SIĘ TAK NIE CZUJĘ, MAM KOCHAJĄCĄ RODZINĘ, SPOKÓJ Z OPERACJAMI NA JAK DŁUGO TO NIE WIEM I STARAM SIĘ O TYM NIE MYŚLEĆ , JEDYNY MÓJ PROBLEM TO BRAK PRACY, MUSZĘ SIE ZDECYDOWAĆ NA JAKIŚ KURS, ŻEBYM MOGŁA PRACOWAĆ PO TYM KURSIE, NIE MUSZĘ WIELE ZARABIAĆ, GŁÓWNIE CHODZI MI O TO BY SKŁADKI BYŁY OPŁACANE, ABY SIĘ STARAĆ O RENTĘ W ZUSIE W PRZYSZŁOŚCI.OGROMNA SZKODA...

 

Widocznie nie było nikogo kto był by w stanie Ci coś doradzić. Tak działa forum, jak ktoś wie i chce to pisze. Przymusu nie ma:)

A tak apropo nie pisz dużymi literami bo trudno się czyta.

Pozdrawiam

KURS

JA WIEM, ŻE NIE MA PRZYMUSU, ALE LICZYŁAM NA WAS W TEJ KWESTII, BO NORMALNIE WIDZĄCY LUDZIE NIE POTRAFIĄ MNIE ZROZUMIEĆ.  I COŚ SENSOWNEGO DORADZIĆ, MIAŁAM NADZIEJĘ, ZE KTOŚ MA PODOBNE DOŚWIADCZENIA W TEJ KWESTII

PISZĘ DUŻYMI LITERAMI NIE ZŁOŚLIWIE, BO JA Z KOLEI MAM PROBLEMY Z CZYTANIEM NORMALNEGO DRUKU , ŻE JUŻ O PISANIU NIE WSPOMNĘ, MAŁĄ CZCIONKĄ ROBIĘ SPORO BŁĘDÓW I DLATEGO TAK JEST.

POZDRAWIAM

Re: KURS


MAGDA SZ:

JA WIEM, ŻE NIE MA PRZYMUSU, ALE LICZYŁAM NA WAS W TEJ KWESTII, BO NORMALNIE WIDZĄCY LUDZIE NIE POTRAFIĄ MNIE ZROZUMIEĆ.  I COŚ SENSOWNEGO DORADZIĆ, MIAŁAM NADZIEJĘ, ZE KTOŚ MA PODOBNE DOŚWIADCZENIA W TEJ KWESTII

PISZĘ DUŻYMI LITERAMI NIE ZŁOŚLIWIE, BO JA Z KOLEI MAM PROBLEMY Z CZYTANIEM NORMALNEGO DRUKU , ŻE JUŻ O PISANIU NIE WSPOMNĘ, MAŁĄ CZCIONKĄ ROBIĘ SPORO BŁĘDÓW I DLATEGO TAK JEST.

POZDRAWIAM

 Witaj Madziu.Miło ,że jesteś  z nami!proszę dać nam trochę czasu :)bo to trwanie w Świątecznej atmosferze odciąga od komputera i...słusznie ,bo w końcu czas zasiąść przy stole z rodziną.Twoje przywitanie przypadło na ten okres zabieganie i świętowania więc sądzę,że po kilku dniach kiedy wrócimy do codzienności coś wpadnie nam do głowy ,bo trudno doradzić tak nagle :)to wymaga wielu przemyśleń i oczywiście ,ze na pewno padną tu jakieś propozycje.Madziu nie zdradziłaś co Cię interesuje ,bo będziesz robić to co lubisz i w tym kierunku podejmuj kroki,a więc po pierwsze spisz w punktach co chciałabyś robić następnie wybierz staż po którym też masz wiele możliwości założenie własnej działalności albo kurs ,który Cię zainteresuje.Pozdrawiam w razie co pisz na gg nr.w profilu i życzę optymizmu:)))

 

KURS

DZIĘKUJĘ CI STANIA, ŻE DO MNIE NAPISAŁAŚ. JA WIEM, ŻE ŚWIĘTA TO CZAS Z SPĘDZONY Z RODZINKĄ, A NIE PRZY KOMPUTERZE,A JA Z K0LEI MOGĘ DŁUŻEJ POSIEDZIEĆ, BO DZIECI Z TATĄ SIĘ BAWIĄ, BAJKI LECA W TELEWIZJI, OGÓLNIE MAM WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE.

ZALEŻAŁO MI NA SZYBKIEJ ODPOWIEDZI, BO:

1.ILOŚĆ MIEJSC NA KURS JEST OGRANICZONA, KANDYDATÓW 40, A MIEJSC 10. TAKIE REALIA, JAK COŚ JEST ZA DARMO I OGÓLNIE PRACY BRAK TO SIĘ POJAWIA WYŚCIG SZCZURÓW .

2 TERAZ ORGANIZUJĄ TAKI KURS, KOLEJNY KIEDY BĘDZIE NIE WIADOMO MUSZĘ WYBRAĆ TAKI, ŻEBY PRZEKONAĆ SZANOWNĄ KOMISJĘ, ŻE JESTEM ODPOWIEDNIM KANDYDATEM, BO ZNOWU PO ZAŚWIADCZENIE DO OKULISTY TRZEBA IŚĆ

NAPISAŁA BYM DO CIEBIE NA GG, ALE WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ NIE UMIEM. OKULISTA TYLKO UNIKAĆ KOMPUTERA, TELEWIZORA, BO JEDNO OKO ZOSTAŁO I TO W DODATKU Z MĘTAMI I TERAZ JESTEM CIEMNA BABA I TYLE.

POMYŚLAŁAM SOBIE O KURSIE FLORYTYSTYCZNYM JAKAŚ KWIACIARNIA MOŻE MNIE PRZYJMIE.

JAKIE SĄ BLASKI I CIENIE TAKIEJ PRACY. KTOŚ PRACUJE W KWIACIARNII?

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH, JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKIUĹ�miech

Re: KURS


MAGDA SZ:

DZIĘKUJĘ CI STANIA, ŻE DO MNIE NAPISAŁAŚ. JA WIEM, ŻE ŚWIĘTA TO CZAS Z SPĘDZONY Z RODZINKĄ, A NIE PRZY KOMPUTERZE,A JA Z K0LEI MOGĘ DŁUŻEJ POSIEDZIEĆ, BO DZIECI Z TATĄ SIĘ BAWIĄ, BAJKI LECA W TELEWIZJI, OGÓLNIE MAM WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE.

ZALEŻAŁO MI NA SZYBKIEJ ODPOWIEDZI, BO:

1.ILOŚĆ MIEJSC NA KURS JEST OGRANICZONA, KANDYDATÓW 40, A MIEJSC 10. TAKIE REALIA, JAK COŚ JEST ZA DARMO I OGÓLNIE PRACY BRAK TO SIĘ POJAWIA WYŚCIG SZCZURÓW .

2 TERAZ ORGANIZUJĄ TAKI KURS, KOLEJNY KIEDY BĘDZIE NIE WIADOMO MUSZĘ WYBRAĆ TAKI, ŻEBY PRZEKONAĆ SZANOWNĄ KOMISJĘ, ŻE JESTEM ODPOWIEDNIM KANDYDATEM, BO ZNOWU PO ZAŚWIADCZENIE DO OKULISTY TRZEBA IŚĆ

NAPISAŁA BYM DO CIEBIE NA GG, ALE WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ NIE UMIEM. OKULISTA TYLKO UNIKAĆ KOMPUTERA, TELEWIZORA, BO JEDNO OKO ZOSTAŁO I TO W DODATKU Z MĘTAMI I TERAZ JESTEM CIEMNA BABA I TYLE.

POMYŚLAŁAM SOBIE O KURSIE FLORYTYSTYCZNYM JAKAŚ KWIACIARNIA MOŻE MNIE PRZYJMIE.

JAKIE SĄ BLASKI I CIENIE TAKIEJ PRACY. KTOŚ PRACUJE W KWIACIARNII?

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH, JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKIUĹ�miech

 Wierz mi zajrzałam dziś i mówię podpowiem ,ze florystką zostać to połączysz dwa przyjemne z pożytecznym no i proszę mam dowód na to ,ze siły mentalne działają ,a my przecież zaledwie wykorzystujemy mózg w 10%,a tu przekaz znakomity więc ruszaj do przodu ,bo warto:)będzie dobrze ,głowa do góry!PozdrawiamPerskie oko

 

KURS

MUSZĘ CI TO NAPISAĆ, DZWONILI DZISIAJ PO POŁUDNIU Z TEGO KURSU, ABY UMÓWIĆ SIĘ NA WSTĘPNĄ ROZMOWĘ, JAKĄ MAM SYTUACJĘ I TYM PODOBNE I NIE ZGADNIESZ CO ZAPROPONOWALI- KURS FLORYTYSTYCZNY Z OBSŁUGĄ KASY FISKALNEJ, ALE MOTYW...

POZDRAWIAM I DZIĘKI ZA ODPIS.

ZAMYKAM TEMAT KURSU. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY ODPISALI.

JAK MNIE TAM WYLOSUJĄ TO NA PEWNO SIĘ POCHWALĘ.

WIERZĘ, ŻE TERAZ JUŻ BĘDZIE DOBRZE I TEGO SIĘ TRZYMAMPerskie oko

KURS

Super Tak trzymaj!

KURS

WITAM WSZYSTKICH!

CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ, ŻE MNIE WYLOSOWALI W TYM KURSIE. POD KONIEC MIESIĄCA JADĘ PODPISAĆ Z NIMI UMOWĘ.NA 70 OSÓB WYBRALI 10 W TYM MNIE.

STRASZNIE SIE Z TEGO POWODU CIESZĘ, WIEM, ŻE KURS TO NIE TO SAMO CO PRACA, ALE ZAWSZE TO COŚ, LEPSZY RYDZ JAK NIC JAK TO MÓWIĄ.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

KURS

Wiara czyni cuda!A więc powodzenia i gorąco pozdrawiam:)

KURS

Czesc Magda:)

Po kursie na który się wybierasz może warto by było poszukać kursu masażu jedyne kosmetyki jakich sie tam używa to olejki i jakies balsamy wiec na pewno nie zadna szkodliwa chemia a po kursie wiele mozliwość:

- własna działalność z dotacja z PFRON lub Urzedu Pracy

- w szpitalu

- w salonach kosmetycznych które swiadcza tego typu usługi

Pozdrawiam Magda:) 

Re: KURS


cichyHC:

Czesc Magda:)

Po kursie na który się wybierasz może warto by było poszukać kursu masażu jedyne kosmetyki jakich sie tam używa to olejki i jakies balsamy wiec na pewno nie zadna szkodliwa chemia a po kursie wiele mozliwość:

- własna działalność z dotacja z PFRON lub Urzedu Pracy

- w szpitalu

- w salonach kosmetycznych które swiadcza tego typu usługi

Pozdrawiam Magda:) 

 W TYM PROGRAMIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZAPROPONOWALI MI TYLKO FLORYSTYKĘ, BO INNE SĄ KOMPUTEROWE.

A NA PRYWATNY MNIE NA RAZIE NIE STAĆ

NA WSI KURS MASAŻU NIE MIAŁBY WIELU ZWOLENNIKÓW.WIDZĘ,  TO PO TYM, ŻE OTWORZONO  U NAS SOLARIUM W BARDZO DOBRYM MIEJSCU PRZY GŁÓWNEJ DRODZE I ŚWIECI PUSTKAMI.

JEDYNIE BARY, SKLEPY SPOŻYWCZE TO MAJĄ KLIENTÓW . W MIEŚCIE TO Z KOLEI DUŻA KONKURENCJA I WYNAJEM LOKALU DROŻSZY...

NAD DZIAŁALNOŚCIĄ SIĘ TEŻ ZASTANAWIAM, ALE BARDZIEJ W HANDEL BYM POSZŁA. MIESZKAM KOŁO CMENTARZA- ZNICZE, KWIATY. STĄD TEŻ AKCEPTACJA KURSU FLORYSTYCZNEGO.

POZDRAWIAM.

 

KURS

Bardzo fajny pomysł z tym kursem florystycznym na pewno się przyda, a co do działalności zniczami, kwiatami to super pomysł, pomyśl o dotacji z urzędu pracy. Działalność możesz rozszezyc o sprzedaż internetową również zniczy sztucznych kwiatów kompozycji czy wieńców lub coś w zupełnie innym kierunku...

Pozdrawiam i powodzenia życzę Magda:) 

KURS

MAGDA DZIĘKI ZA ODPIS.

DOTACJI Z URZEDU PRACY NIE MA JUZ- SPORO CHĘTNYCH, ALE JEST JESZCZE PEFRON, ON TEŻ MA DOTACJE I TO SPORE, SAMA SIĘ ZDZIWIŁAM.

PIERWSZA GRUPA- TAK JAK JA MA NAJWIĘKSZE SZANSE , SKOŃCZĘ KURS I SIĘ ZOBACZY.

DECYZJĘ TRZEBA DOBRZE PRZEMYŚLEĆ, ŻEBY TRAFIĆ Z OFERTĄ DO KLIENTÓW, BO FIRMA MUSI DZIAŁAĆ PRZYNAJMNIEJ ROK- TAKIE JEST ZAŁOZENIE BEZZWROTNEJ POŻYCZKI.

NA RAZIE ROZPOCZĘŁAM TEN KURS, MILI LUDZIE- MAM NADZIEJĘ, ŻE BLIŻEJ SIĘ POZNAMY , CIEKAWE INFORMACJE.

JESTEM DOBREJ MYŚLI, ODDAŁAM SIĘ W RECĘ SPECJALISTÓW, WIEC MAM CICHĄ NADZIEJĘ, ŻE NASZA WSPÓŁPRACA PRZYNIESIE KORZYŚCI .

MAGDA POZDRAWIA MAGDĘ I CICHEGO

 

 

KURS

Dziekujemy za pozdrowienia:)

a co do dotacji z PFRON to masz racje maksymalna wysokosć to chyba 40 tyś. a nawet jeśli ty byś nie chciała otworzyć własnej działaności to z tego tytuły, że masz grupę uważam, że jesteś bardzo atrakcyjnym pracownikiem z punktu widzenia pracodawcy.

Pracodawca również może wziąć dofinansowanie na stworzenie stanowiska pracy z UP jak i z PFRON, a jeśli zatrudnia osobę niepełnosprawną to ma dodatkowe korzyści.

3m sięUśmiech 

 

KURS

WITAM!

DOTACJA Z PEFRONU TO FAKTYCZNIE SPORA KASA 40 TYSIĘCY.

JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIANIE TO TU JEST GORZEJ, PRACODAWCY NIE CHCĄ ZE ZNACZNYM STOPNIEM, A JAK MÓWIĘ, ŻE MAM NA OKO TO CAŁKIEM KLAPA.

WOLĄ OSOBY Z UMIARKOWANYM I LEKKIM, ALE TEŻ NIE NA OKO, BO OSOBY Z GRUPĄ NA OKO SĄ " PROBLEMATYCZNE"- TAK MI POWIEDZIELI W JEDNYM  Z ZAKŁADÓW PRACY CHRONIONEJ.

 NIKT MNIE NIE CHCE Z 1 GRUPĄ NA OKO, ALE NIE MOGĘ SIĘ ZAŁAMAĆ.

W MYŚL ZASADY  CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI WZIĘŁAM SPRAWY W SWOJE RĘCE. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE.

POZDRAWIAM WAS BARDZO SERDECZNIE Z DESZCZOWEGO ŚLĄSKA.

KURS

Po pierwsze w Bielsku-Białej jest szkoła policelana i studia licencjackie z fizjoterapii, do tego dochodzą kursy masażu ( też w kilku szkołach w Bielsku) wiec masażystów jest już nadwyżka.

Co do pracy z wadą wzroku: Mam lekki stopień z powodu braku widzenia obuocznego, w ostatnim czasie odpowiedziałem na kilka ogłoszeń o pracę, gdzie szukali osób niepełnosprawnych. W aplikacji podałem że mam wadę wzroku- nikt nawet nie zaprosił na rozmowę, wniosek albo takie kiepskie było podanie albo faktycznie boją się ludzi w z "oczami".

KURS

Złożyłeś ofertę pracy w "Akropolisie", to taka firma wBielsku zajmująca się sprzątaniem, szukali osoby do pracy biurowej?Pytam z ciekawości, bo ja złożyłam, ale nikt się nie odezwał.

 

KURS

może wybierzesz psychologię?

w tym zawodzie akceptuje się słaby wzrok.

np. jest w krakowie roczne studium policealne psychologii 120 zł/miesiąc PocaĹ�unek

KURS

Policealne Studium Profesja na ul Sławkowskiej.

Re: KURS


MAGDA SZ.:

Złożyłeś ofertę pracy w "Akropolisie", to taka firma wBielsku zajmująca się sprzątaniem, szukali osoby do pracy biurowej?Pytam z ciekawości, bo ja złożyłam, ale nikt się nie odezwał.

 

 Przepraszam, dopiero teraz to przeczytałem.

Tak składałem w Akropolisie i Befaszczocie a jakieś 10 lat temu w "krówkach". Akropolis i Befaszczot sie nie odezwali a spółdzielnia inwalidów  "Pokój" nawet nie chciała przyjąć podania bo maja za dużo chętnych do pracy i "nie przyjmują".  Słyszałem że  "SI "Pokój" nie chce ludzi w grupa inwalidzką bo wola studentów z agencji pracy tymczasowej.

 

Re: Re: KURS


kjs13:

MAGDA SZ.:

Złożyłeś ofertę pracy w "Akropolisie", to taka firma wBielsku zajmująca się sprzątaniem, szukali osoby do pracy biurowej?Pytam z ciekawości, bo ja złożyłam, ale nikt się nie odezwał.

 

 Przepraszam, dopiero teraz to przeczytałem.

Tak składałem w Akropolisie i Befaszczocie a jakieś 10 lat temu w "krówkach". Akropolis i Befaszczot sie nie odezwali a spółdzielnia inwalidów  "Pokój" nawet nie chciała przyjąć podania bo maja za dużo chętnych do pracy i "nie przyjmują".  Słyszałem że  "SI "Pokój" nie chce ludzi w grupa inwalidzką bo wola studentów z agencji pracy tymczasowej.

 Widzę, że masz podobne doświadczenia jak ja jeżeli chodzi o te zakłady jest to trochę pocieszające , ze nie jestem sama z tym problemem.

Pozdrawiam