MENU

Forum - Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Witam!

Mój mąż kilka lat temu przeszedł operację, nie dotyczyła ona oka, ale operacja naruszyła oczodół, co sprawiło, że mąż od jakiegoś czasu prawie nie widzi na jedno oko. Niestety zmiany pooperacyjne się nasilają, oko puchnie, silnie widoczny jest wytrzeszcz. Mąż mówi, że czasem ma takie wrażenie, jakby to oko nie mieściło się w oczodole.Oczywiście tu nie chodzi mi o przywracanie wzroku, ale o likwidację tej opuchlizny.

Stąd moja prośba. Chciałabym to skonsultować z dobrym lekarzem. Niestety ostatnio przeprowadziliśmy się do Wrocławia i zupełnie nie orientuję się do kogo można się tu udać. 

 

Dziękuję za wszelką pomoc

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Witaj. Ja znam wspaniałą Panią doktor z Dolnośląskiego Centrum Okulistycznego we Wrocławiu: Renata Tuszewska. Ona zna mnie od 4 roku życia i prowadzi mnie aż do teraz a mam już 20 lat. Ona chyba nie jest chirurgiem, ale wiem że tam oni w tym Centrum robią różne zabiegi, to napewno jets obeznana albo kogoś poleci. Ale myślę,że warto też poczekać na inne opinie, zanim się podejmie jakąś decyzję. Pozdrawiam

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że skorzystamy i wybierzemy się do Pani doktor :)

Pozdrawiam

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Mam nadzieję, że pojawią się inne posty. Nie umniejszając doświadczeniu Pani doktor, chcielibyśmy mieć możliwość wyboru.

Czekam więc na inne opinie dotyczące dobrych lekarzy we Wrocławiu

Pozdrawiam

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Witam,

Również leczyłam się u Pani dr Tuszewskiej. Polecam Panią dr Beatę Kaczmarek- świetna lekarka, która zna się na rzeczy. Jednak nie jest z Wrocławia lecz z Krakowa, ale naprawdę warto. Polecam!!

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Witam, co prawda minęło już sporo czasu ale sądzę,  że warto udać się do dr Jolanty Oficjalskiej.

Przyjmuje w Spektrum. To wspaniała chirurg i cudowny człowiek. Uratowała mojemu dziecku oko. Do niej są duże kolejki ale warto poczekać.

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

hej,

podpisuje sie obiema rekami pod poprzednia wypowiedzia - polecam goraco p. dr Oficjalska i p. dr Muzyke.  Obie przyjmuja w prywatnej klinice Spektrum (http://www.spektrum.wroc.pl) i w Klinice Okulistycznej AM we Wroclawiu.

Dzieki nim nie stracilam oka 5 lat temu po odwarstwieniu siatkowki (witrektomia). Mialam naprawde duzo szczescia bo wyladowalam na ostrym dyzurze w badz nie badz publicznym szpitalu i trafilam na te dwie rewelacyjne okulistki. Do tej pory przy kazdej wizycie kontrolnej slysze pochwaly innych lekarzy.

Karo

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Jeśli to jeszcze aktualny wątek to ja również polecam z czystym sumieniem panią dr Oficjalską. Cudna kobieta i kompetentny profesjonalista w swojej dziedzinie.

Dobry chirurg okulista we Wrocławiu

Cześć,

 trafiłam do tego wątku ponieważ poszukuję informacji o klinice Spektrum we Wrocławiu. Szukam wiarygodnych, aktualnych rekomendacji nt. tego ośrodka. Chce poddać się laserowej korekcji wzorku (mam dość sporą wadę) ale ze względu na komplikacje przy podobnym zabiegu w mojej rodzinie mam obawy.

 Jeśli jest tutaj ktoś, kto miał jakiś kontakt z tym ośrodkiem, to bardzo proszę o jakieś informacje.

 

Pozdrawiam i życzę zdrowia :)