MENU

Forum - Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

Witam wszystkich.

OK miesiąc temu złożyłam wnioski do urzędu powiatowego o zasiłek pielęgnacyjny oraz świdczenie pielegnacyjne. I czekam z niecierpliwością na jakiś odwet. Słuchajcie kochani czy ktoś moze mi napisać ile trzeba czekać na jakieś wqezwanie czy co kolwiek?

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

Czesc

Ja zł☻ozyłam dzis i jeszcze w tym miesiacu dostane pieniązki.153 plus 520.W ciagu tego miesiaca powinnas dostac decyjze do domu.Przynajmniej u nas tak robia.Pozdrawiam

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

hmmm... zastanawiam się że może  w takim razie coś zle zrobiłam. Ja odrazu poszłam z wnioskiem i zaświadczeniem wypełnionym przez lekarza do gminy do pokoju o orzekaniu niepełnosprawności. I nie miałam dołączonej kartoteki leczenia dziecka to pani powiedziała ze bede musiała donieść na komisje ale to było 29.czerwca... dzisiaj wyjezdzam z mała do Krakowa i jak nic nie przyjdzie to bede musiała iść sie poinformowac.POzdrawiam

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

Cześć

z teo co napisałas wnioskuje ze twoje dziecko jeszcze nie ma orzeczenia o niepełnosprawnosci.Napisze ci jak było u mnie

U nas jest cos takiego jak centrum pomocy rodzinie i tam składa sie wnioski do orzeczenia i czeka na komisje.Do wniosku trzeba miec dołaczona cała dokumentacje dziecka bo ci nie rozpatrza wniosku.Od złozenia czekałam około miesiaca na termin komisji a po komisji 2 tyg na wydanie orzeczenia.Potem z tym papierem szłam do pomocy społecznej do działu swiadczen rodzinnych składałam wniosek o zasiłek 153 zł plus nalezało mi sie odzinne i dodatki do niego.Teraz zerzygnowałam z pracy i złozyłam wniosek o swadczenie 520 zł na dziecko.Powodzenia

Pytanie.Zasiłek pielęgnacyjny dla dziecka oraz swiadczenie pielęgnacyjne

:) dziękuje za odpowiedzi:) nie potrzebnie siałam panike niedawno dostałąm wezwanie na komisję i 31.08 idziemy:) Pozdrowionka