MENU

Forum - Kłopoty po laserze oka

Kłopoty po laserze oka

Kłopoty po laserze oka

Witam,

Od czerwca miałam laser obojga oczu, przy czym w jednym z oczu doszło do przerwania na godzinie pierwszej. Laser miał być profilaktyczny, tymczasem bolą mnie oczy w miejscu laserowanym. Byłam juz u trzech różnych lekarzy i nikt nic nie widzi w oczach.

Dodatkowo w oku prawym, w którym miałam przerwanie  pozostał mi "ment" no i oczywiście widzę samo przerwanie. Czy ktoś zna jakieś sposoby, by tych dolegliwości się pozbyć ?? Jestem księgową i widzę ment tylko w pracy, kiedy muszę np. czytać coś z jednej kartki i zapisywać na drugiej. Doprowadza mie to do szału. Jedna doktor poinformowała mnie, że ment pozostanie w oku do końca życia i muszę się do tego przyzwyczaić. 

Kłopoty po laserze oka

czy lekarz zalecił zażywać Rutinoscorbin 3 x 2 tabl. dziennie a do oka kropić krople Posorutin i Vitreolent?

Moja koleżanka z pracy od pewnego czasu widzi w oku "pajączka", który powstał w  wyniku pęknięcia jakiegoś naczynka w oku.  Okulista u którego była stwierdził że w jej wieku (ma 50 lat) to normalne bo oczy się też starzeją i powiedział że nic  ma z tym nie robić. Przepisał jej wyżej wymienione leki i chyba CUD się zdarzył bo dolegliwość w postaci "pajączka" się wchłonęła.Teraz widzi wszystko normalnie.