MENU

Forum - olej w oczku

olej w oczku

olej w oczku

Cześć Wszystkim!

Jestem tu nowa i mam na imię Magda.za niedługo minie miesiąc jak miałam wprowadzany olej do lewego oka, na razie jest niby wszystko ok ale nie wiem co będzie dalej. Do szpitala trafiłam 5 pażdziernika z odwarstwieniem siatkowki  + bylo dodatkowo jeszcze przedarcie olbrzymie, po tygodniu leżenia przeprowadzili operacje. po operacji widzę tak jak przed, z tym ze ono było zawsze niedowidzące, tylko mam pytanie czy to oko operowane zostanie mniejsze od tego zdrowego?

olej w oczku

Witaj Magdo. Z tego co napisaalas wynika ze jestes po zabiegu witrektomii z podaniem oleju silikonowego proponuje wiec zajrzec na watki dotyczace siatkowki i oleju silikonowego. Moze tam znajdziesz odpowiedz na zadane pytanie. Z tego co ja ci moge powiedziec to ja po podaniu oleju do oka nie zauwazylam widocznych zmian w jego wielkosci.

olej w oczku

Dzięki serdeczne za odpowiedż,powiem szczerze ze teraz to oko wyglada troszke lepiej ale i tak  troszke powieka mi opada przez co oko wydaje sie być mniejsze:)

pozdrawiam

olej w oczku

mam tak samo jestem prawie m-c po operacji i cały czas mam opadniętą powiekę jak miś , który oklapnięte uszko ma ;) i dość dużą źrenicę i też jestem ciekawy czy tak zostanie, pożyjemy zobaczymy pozdrawiam

olej w oczku

Witam wszystkich Uśmiech jestem tu po raz pierwszy i z zainteresowaniem czytam zamieszczone tu posty. Magdo piszesz ze miesiąc temu miałaś operację i twoje oko jest nie co mniejsze a powieka opada. Moja operacja odbyła się 11 lat temu Marszczę brew ale pamiętam że przez około 2 - 3 miesiące po niej oczko było mniejsze,  trochę zapuchnięte i widać było ślady po znieczuleniu ( siniaki ) ,często łzawiło i było czułe na światło. Myślę ze to normalne po takich zabiegach więc nie przejmuj się głowa do góry i wszystko będzie dobrze Uśmiech