MENU

Forum - Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Witam, kilka miesięcy temu prowadząc samochód straciłem wzrok na 5 minut w prawym oku. To zjawisko powtarzało się kilkukrotnie, gdy w końcu w czwartek 02,12,2010 r straciłem wzrok w prawym oku, lekarze zdiagnozowali u mnie zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was szanownych forumowiczów cierpi /cierpiał na tą dolegliwość? Czy można leczyć jakoś tą przypadłość? jak tak to w jaki sposób?, czy odzyskam kiedyś wzrok? Szczerze mówiąc jestem kompletnie załamany, boję się, że nie będę mógł normalnie funkcjonować np. prowadzić samochód itp. Trudno zdobyć jakiekolwiek wiadomości na temat tej choroby, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdy ktoś z Was odpowiedziałby na pytania które mnie nurtują. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, Pozdrawiam serdecznie !

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Cześć SkibikUśmiech

Ja miałam 3-y lata temu zakrzep żyły środkowej siatkówki. O ile mi wiadomo zakrzep i zator to podobne dolegliwości. Niestety widzenia w uszkodzonym oku nie odzyskałam, ale nadzieję trzba mieć do końca...

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

mam to samo, niestety nie da sie z tym narazie nic zrobić-ja czekam na przeszczep...mam nadzieje ze sie doczekam ,mam dopiero 20 lat:)

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Lena cos dla Ciebie!

Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Witam,na wszelkie skrzepy daje mamie miod RZEPAKOWY,2XDZIENNIE PO LYZECZCE.

Niestety ciagle wracala do szpitala z zakrzepem w zylach nad prawym plucem.Od 2 lat ,tzn od czasu jak spozywa MIOD RZEPAKOWY skrzepy pszestaly sie tworzyc. Prosze,poczytajcie jak wielki ma wplyw ten miod na CALY ORGANIZM. Napewno bedzie Wam pomocny w leczeniu takze oczu.Pozdrawiam. 

Zator gałęzrzepakowy i dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.

Pani Krysiu wielkie dzięki za podpowiedź. Nieraz takie naturalne sposoby mogą bardziej pomóc jak super drogie leki!

PozdrawiamUśmiech

Re: Zator gałęzi dolnej tętnicy środkowej siatkówki oka prawego.


ronia 73:
Lena cos dla Ciebie!