MENU

Forum - Proszę Was o wsparcie :-(

Proszę Was o wsparcie :-(

Proszę Was o wsparcie :-(

Kochani bardzo chciałam Was prosić o wsparcie. Rzucam wszystko i idę jutro do okulisty bo albo jestem już nadmiernie przewrażliwiona i na skutek stresu przed badaniami które i tak muszę zrobić zauważyłam ze pojawiają mi się delikatne błyski w oku. Może tylko sobie wkręcam, bardzo bym chciała. Planową wizytę mam za tydzień ale chyba nie wytrzymam tego stresu więc idę już jutro.

Ale bardzo się martwię bo miałam już kilka lat temu laserowaną siatkówkę a ostatnie pole widzenia nie wyszło w porządku.

Chciałam Was tylko prosić o trzymanie za mnie kciuków. A raczej za moje oko.

Tak bardzo się boję :-(

Proszę Was o wsparcie :-(

Tylko spokojnie. Oczywiście będę trzymać kciuki a już na pewno nie zapomnę w modlitwie.:) Musisz wierzyć, że będzie dobrze, ja w to wierzę!:) 

Proszę Was o wsparcie :-(

trzymam kciuki za Ciebie ..........i za wszystkich którzy mają jakieś wątpliwości :)

Proszę Was o wsparcie :-(

Również trzymam kciuki

Proszę Was o wsparcie :-(

Dziękuję wam bardzo.

Proszę Was o wsparcie :-(

także trzymam kciuki.

Proszę Was o wsparcie :-(

trzymam kciuki takżeUĹ�miech, pamietaj !!! co by sie nie wydarzyło i tak dasz rade, nie mamy wpływu na rzeczywistosć, co ma być to bedzie  a Ty jesteś kobietą twardzielką i zawsze dasz rade.

 

Proszę Was o wsparcie :-(

WITAM !Ok ....ale nie wierzę w kciuki więc zastosuję swój sposób:)Chyba się nie pogniewasz? baaaaaaardzo skuteczny:)Wierzę,że będzie dobrze!Bo innej opcji nie ma w mojej metodzie:) Pozdrawiam serdeczniePocałunek

Proszę Was o wsparcie :-(

Głowa do góry, musi być dobrze, pozdrawiam ciepłoPerskie oko

Proszę Was o wsparcie :-(

Dziękuję Wam bardzo jeszcze raz za ciepłe słowa i wiarę. Właśnie wróciłam od okulistki, zrobiłam mi komplet badań i nie znalazła nic niepokojącego. To na razie tyle dobrze choć za tydzień jestem umówiona na kontrolne badanie pola widzenia.

Na razie jestem trochę spokojniejsza.

pozdrawiam was serdecznie

Proszę Was o wsparcie :-(

To dobrze.:) Cieszę się, musisz wierzyć, ze będzie dobrze!:)

Proszę Was o wsparcie :-(

Jutro wybieram się na dalsze badania, tym razem kontrolne pole widzenia. I martwię się jeszcze bardziej bo ostatnie nie wyszło zbyt dobrze. Boję się że będzie gorzej PĹ�aczÄ�

Proszę, trzymajcie kciuki jeszcze raz.....

Proszę Was o wsparcie :-(

Wszystko będzie dobrze, głowa do góryPerskie oko