MENU

Forum - Życie zawodowe, praca itp.

Życie zawodowe, praca itp.

Życie zawodowe, praca itp.

Jak wygląda u was ta dziedzina życia? W jakich zawodach pracujecie (jeśli pracujecie) i jak dajecie sobie radę w tym perfidnym świecie? Może ułatwieniem jest np. coś takiego, jak praca w domu np. http://webtexty.pl ?

Życie zawodowe, praca itp.

jezeli o mnie chodzi to jeszcze jestem na swiadczeniu rehabilitacyjnym, co oczywiscie nie oznacza, ze siedze caly czas w domu. nie wiem jeszcze co bede robil po rehabilitacji, bo bylem kierowca zawodowym. cos trzeba bedzie wymyslic konkretnego

Życie zawodowe, praca itp.

ja jestem bezrobotna. ale na pewno nie z powodu braku oka tylko braku oczekiwanego przez wszelkiego pracodawcę doświadczenia, braku etatów, nadmiaru chętnych i wszechobecnego kryzysu.

Nie rozumiem dlaczego dobry rozwiązaniem miałaby być praca w domu? Z jakiego powodu? I dlaczego świat jest perfidny?

Życie zawodowe, praca itp.

Ja  nie pracuję, ale studiuję techniki dentystyczne( będę robić protezy, korony, mosty itd.).  Wcześniej pracowałam w sklepie spożywczym przez 3 lata(weekendy, święta,całe wakacje bo na tyg szkoła).      

 Nigdy nie miałam z tym problemu, a przecież praca w sklepie opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem. Co do pracodawcy... nie wiem, bo pracowałam w sklepie rodziców :P .

Mi moja jednooczność w niczym nie przeszkadza, zazwyczaj o niej nie pamiętam.

A praca chałupnicza to lipa. Kilka razy się na to nacięłam.

 

 

Życie zawodowe, praca itp.

Życie jest do bani okropne i okrutne :(

pracy nie było i nie będzie ani dla zdrowych ani dla nas jednoocznych

tyle że nas jak oczywiście wiedza o naszej wadzie traktują jak ostatnie śmieci, jeśli chodzi o moja pracę to na dzień dzisiejszy: obecnie jestem po studiach, nie mam żadnego doświadczenia zawodowego, żadnego stażu pracy i ani roku pracy, i co z tego że jestem po studiach skoro nikt nie chce mnie do żadnej pracy przyjąć oczekują ode mnie zdrowia 100% także doświadczenia w zawodzie minimum 5 lat na podobnym stanowisku.

Pracuję dorywczo na umowy zlecenia np. na malowanie bramy, wycinka drzew, malowanie w domu, podłogi, dachy itp. itd. tyle że trafia się to sezonowo i nieraz bez grosza jestem miesiącami. 

i nie widzę perspektyw na przyszłość :(

Życie zawodowe, praca itp.

KRZYCHU, nie łam się!!!!!!!!!!!

 

Na pewno jest Ci ciężko, ale zawsze trzeba być dobrej myśli !!!

( Smutne  jest to, że w tym kraju nie ma perspektyw dla młodych ludzi. . .    )

W każdym bądź razie, będę trzymać za Ciebie kciuki!!!!  I głowa do góry Uśmiech

Życie zawodowe, praca itp.

  •  Krzych- z tego co napisales wynika, ze i tak znasz sie na kilku rzeczach na ktorych mozna zarobic pare groszy. przeciez sa nawet firmy , ktore zajmuja sie profesjonalnie takimi sprawami o ktorych piszesz. nie to zebym kazal Ci zakladac firme ale postaraj sie troche rozreklamowac w takich uslugach i zawsze cos tam zarobisz. wyjdz do ludzi

Życie zawodowe, praca itp.

a nie myslales KRZYCH, zeby wyjechac z PL ? sam nie wiem jeszcze co bede teraz robil,ale wszystkie opcje biore pod uwage, tym bardziej ,ze troche swiata juz widzialem i jestem pewien w 100%, ze ludziom na zachodzie zyje sie lepiej i latwiej. w PL bedzie juz tylko gorzej,bo dobrze juz bylo. pozdrawiam

Życie zawodowe, praca itp.

pożyjemy zobaczymy

obecnie daje mi się jakoś przeżyć ale jak będzie w przyszłości nie wiem?

martwię się o swoją przyszłość także z tego powodu iż jestem jedynakiem (także kawalerem i praktycznie samotnym bo nigdy nie miałem dziewczyny, a i przyjaciół nie mam zbyt wielu bowiem wszyscy moi znajomi wyjechali a to do Gdyni, a to do Warszawy za pracą oczywiście i kontakty się urwały) a rodzice się starzeją i z każdym rokiem coraz bardziej smutno w tym życiu

Dziękuję kochani za odpowiedzi na forum i ciepłe słowa :)

BUZIAKI :*

 

Życie zawodowe, praca itp.

  • powiem Ci KRZYCH ,ze wielu ludzi moze tylko Tobie pozazdroscic dobrej sytuacji.wlasciwie to mozesz zrobic co tylko zechcesz. gdybym ja mial twoj status kawalera bez sercowych zobowiazan,bez dzieci itd.,itp. to dawno by mnie nie bylo w miejscu w ktorym jestem. kurcze , troche za szybko sie urodzilem. jakies 15lat. krotko piszac- na co czekasz?

Życie zawodowe, praca itp.

  1. KRZYCH- lejce na samochod posiadasz? tzn.prawko. nie myslales o robocie na taryfie? napisze moze od razu,ze wesolo nie jest, zeby w miare zarobic trzeba sporo czasu spedzic w pracy, jednak do tej dzialalnosci sa dotacje i dostep do zawodu teraz zostal ulatwiony. lepsze to mysle niz nic. zalezy w jakiej miejscowosci mieszkasz tzn.ile liczy ludnosci

Re: Życie zawodowe, praca itp.


proboszcz:
  1. KRZYCH- lejce na samochod posiadasz? tzn.prawko. nie myslales o robocie na taryfie? napisze moze od razu,ze wesolo nie jest, zeby w miare zarobic trzeba sporo czasu spedzic w pracy, jednak do tej dzialalnosci sa dotacje i dostep do zawodu teraz zostal ulatwiony. lepsze to mysle niz nic. zalezy w jakiej miejscowosci mieszkasz tzn.ile liczy ludnosci

 

 wnioskuję iż jesteś taksówkarzem i masz w tym doświadczenie niestety moje miasteczko ma zaledwie klika tysięcy mieszkańców :( i to raczej nie wyjdzie bieda aż piszczy! ale prawda jest taka ze KOCHAM PROWADZIĆ :D

Życie zawodowe, praca itp.

  • juz Ci podpowiadam co zrobic masz skoro kochasz prowadzic! siadaj na busa do 3,5     tony na miedzynarodowke i cos tam okolo 3,5 tysiaca zarobisz, skoro kochasz prowadzic.a jeszcze kawal swiata zwiedzisz. wspaniala praca dla wspanialych  ludzi., ktoz widzial i przezyl wiecej niz kierowcy?

Życie zawodowe, praca itp.

Życie zawodowe, praca itp.

  • natalusia- piekny wpis.Perskie oko

Życie zawodowe, praca itp.

mała pomyłka :)