MENU

Forum - co dalej....

co dalej....

co dalej....

Witam

Dziś po wizycie u okulisty stwierdziłem że muszę coś z tym zrobić tylko nie bardzo wiem jakie kroki powinienem poczynić stad mój post. od wielu juz lat jestem osoba " jednooczną" ale w zwiazku z tym iż dowiedziałem sie że istnieje mozliwość ubiegania sie o orzeczenie dot.niepełnosprawności w zwiazku z tym postanowiłem działać i proszę o pomoc i poradę gdie i do kogo powinienem sie udać oraz inne przydatne porady chetnie przyjme z góry dziękuję za wszystkie propozycje działania ;)

co dalej....

Trzeba pobrać wniosek u mnie bierze się go w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie lekarz wypisuje i składa się w Powiatowym Zespole Do Spraw  orzekania o niepełnosprawności Powinni Cię pokierować gdzie złożyć.

co dalej....

Trzeba u lekarza prowadzacego potem wypelnic i zlozyc spowrotem w powiatowym....tylko lepiej jakby bylo wiecej schorzen bo na sam brak oka teraz ciezko dostac grupe

co dalej....

Jeżeli chodzi o umiarkowany to bardzo ciężko mam kilka schorzeń i już dwa razy w Sądzie się odwoływałam i nic z tego... Dają zawsze  lekki który w niczym mi nie jest pomocny  wszystkie jakieś pomoce z PCPR  albo jakieś ulgi np. na autobusy podmiejskie należą się z umiarkowanym albo znacznym...