MENU

Forum - Okulary przyciemniane

Okulary przyciemniane

Okulary przyciemniane

Cześć wszystkim, mam pytanie czy używacie okularów maskujących niedoskonałość twarzy,(oczu) np. przyciemninane zerówki lub coś takiego.

 Ja próbowałem ale za każdym razem albo były za ciemne - wyglądały jak przeciwsłoneczne albo podkreślały jeszcze bardziej dysproporcje twarzy, co prawda nosze zerówki ale jasne, macie może namiary na jakiś dobry sklep lub model okularów? Czy też mierzyliście się z tym problemem zamaskowania oka okularami?

Okulary przyciemniane

Ja noszę zerówki fotochromowe. W pomieszczeniu są przezroczyste niestety a na zewnątrz ciemniejsze pod wpływem słońca. Też chętnie bym nosiła takie przyciemniane wewnątrz pomieszczenia, ale nie wiem czy takie są?  Może ktoś coś wie?

Okulary przyciemniane

Witam też miałem ten problem przed wypadkiem ślub chrzciny po ustawianie a tu wypadek nie ma oka ale zakupiłem okulary do połowy przyciemniane i szału nie ma ale na zdjęciach ok po prostu trzeba się polubić takim jakim się jest ..A najlepiej bądź sobą i wszystko się ułoży gorzej być nie może  (chyba ) pozdrawiam 

Okulary przyciemniane

Dzięki za odpowiedzi chociaż i one nie do końca wyczerpują temat i moje pytanie.

 pozdrawiam 

Okulary przyciemniane

Dzień dobry!

Jestem dwa tygodnie po enukleacji i trochę się wystraszam tym, że mi proteza wypada i innymi rzeczami. Już nie boli,jeszcze jest trochę sine, ale czy długo tak będzie wypadać? Chciałabym prosić o kilka Waszych wspomnień z pierwszego miesiąca po operacji. Zuzik, też jestem z Poznania, może jakaś kawa z nowicjuszką?:) 

 

Okulary przyciemniane

Hej 2 tyg po operacji i juz masz proteze?wydaje mi sie ze to za szybko na proteze najpierw jest konforter czy jakos tak a proteza jak sie wszystko wygoji .Napewno 2 tyg jest za szybko na proteze i to chyba kazdy sie zemna zgodzi pozdrawiam

Okulary przyciemniane

To znaczy nie wiem, co mam, mam oko po jakimś dziecku, bo miałam małą szczelinę, a teraz przyszło moje z Warszawy i jest dopasowane super, ale kolor- makabra! Wyglądam, jak pies Husky, a tak się cieszyłam na to oko! I teraz dostanę receptę na NFZ do łodzi lub Wawy na epi, po którą pojadę już po Świętach.Więc co mam teraz? Może to konformer czy co tam, ale czemu tak nie dobrali koloru...Mam też implant, ale na razie kiepsko sie rusza to oko...I nie zamyka się w nocy... Ale stękam, co ? Pozdrawiam Was Wszystkich cieplutko.

Okulary przyciemniane

Ja bylem w Łodzi i w W-wie osobiscie polecam to 2 co do poruszania to pociesze Cie ale mi sie wcale nie rusza bo wszystkie nerwy mialem rozwalone po wypadku,a w nocy tez mi sie nie domyka bo powieki tez nie sa po wypadku idealne.Ja to wyciagam na noc bo mi nachodzi duzo wydzieliny ale do tego tez sie przyzwyczailem.Bedzie dobrze a tak na marginesie to mam kolege ktory ma ladne zdrowe oczy ale jak husky i powiem Ci ze super to wyglada pozdrawiam i zycze powodzenia

Okulary przyciemniane

Dzięki Kris za ciepłe słowa.Sprawdziłam na tym forum- konformer to jest przezroczyste cosik, ja mam epiprotezkę założoną na trzeci dzień po enukleacji tak się u nas robi w Poznaniu:) Goję się dobrze, nie boli,nie cieknie,odpukać jest dobrze, nawet już po dworze chodzę z tą nieszczęsną epi na Husky. Obwiniam się, ze mogłam się zainteresować, gdzie ją robią w warszawie i zadzwonić tam,przecież można dziś MMS- em wysłać zdjęcie zdrowego oka, to nie byłoby takiej sypki z tym kolorem...Ale wszystko to przechodzę po raz pierwszy w życiu, więc wiedzy brak. A w Warszawie to pan Wieremczuk robi na NFZ tak? Pytam, bo dużo jest ciepłych opinii o nim i myślę, żeby do niego się zapisać... Trochę zaliczam dolinę teraz psychiczna, to i stękanie się ujawniło, ale będzie lepiej,mam nadzieję z tym humorem moim. Miłego weekendu!

Okulary przyciemniane

Ten Pan robi naprawde super coprawda posiedzisz troche u niego 2 moze 3 h ale wyjdziesz zadowolona.Jak bedziesz jeszcze miala jakies pytania wal smialo a Ty jestes z Poznania?ja z Leszna pozdrawiam