MENU

Forum -

Witam.Jestem tu nowy.Mam pytanie jesli chodzi o prace.Mianowicie chodzi mi o to ze na prawe oko widze normalnie choc mam +2 szklo,a lewe oko mam niedowidzace +3.75 i cylinder ,mam tez astygmatyzm na tym oku...wiec moje pytanie brzmi jakie prace fizyczne moge wykonywac ? Bo wiem ze kierowca zawodowym nie moge byc ,prac powyzej 3 metrow tez nie wiec co moge robic..? Z gory dziekuje za odpowiedzi..Pozdrawiam

Re:

Np:

Pracownik magazynu ale tylko przy użyciu paleciaka bo na wózek widłowy możesz mieć problem

Ładowacz śmieci MPO

Pracownik do wykładania towaru

Pracownik produkcyjny( tu zależy od maszyn jakie będziesz musiał obsługiwać ale nieraz są prace gdzie odbiera się towar z taśmy i układa na palecie)

Pracownik zieleni( moja praca) czyli zbieranie śmieci,opróźnianie koszy, zamiatanie,grabienie,odśnieżanie i letnie koszenie)

Mogą też być zawody jako "pomocnik" o ile nie ma wymagań do badań wysokościowych czy do obuocznego widzenia. Tyle z mojej strony,więcej do głowy mi nie przychodzi

Dzieki za informacje..zawsze juz cos bede wiedzial za jaka prace sie brac Uśmiech